Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Ipad Mini czy Ipad 2

Wszystko co związane z iPadem oprócz problemów z softem (osobny dział)

Postprzez jackpe Cz, 21 mar 2013, 21:51:04

mordrek82 napisał(a):Kupuje dla siebie. Młody ma 5 lat i pewnie będzie coś na nim oglądał, ale raczej staram się jak najmniej mu pokazywać, bo już Iphona opanował tak, że szok :-)

Generalnie Ipad w 99% ma być do korzystania z neta, czyli przeglądanie www. Filmy raczej sporadycznie. Wymagających gier raczej zero.

Kup dziecku coś co ma duży ekran,więc iPad3, lub 4. Przecież to tylko dla jego zdrowia. Pięciolatek to już duże dziecko, więc na pewno nie będzie miał z problemu z wielkością tabletu. Mój trzylatek za nic nie chce się bawić 7" Galaxy Tabem i od dawna używa mojego iPada. Pomijając kwestię oprogramowania, którego dla dzieci w tym wieku u Google po prostu nie ma.
Co do mini to jest to fajne, małe i wygodne,lecz jaki sens ma kupowanie modelu o którym wiadomo, że za niedługo będzie miał ciekawszego następcę. Dla mnie to bez mała masochizm :)
jackpe

Mój: iPad 3 gen.
iOS: 6.1.1
Jailbreak: Tak

Postprzez Tomek1574 Pt, 22 mar 2013, 08:07:24

jackpe napisał(a):
mordrek82 napisał(a):Co do mini to jest to fajne, małe i wygodne,lecz jaki sens ma kupowanie modelu o którym wiadomo, że za niedługo będzie miał ciekawszego następcę. Dla mnie to bez mała masochizm :)

Z takim podejściem niema też sensu kupowanie iPada 4 bo za chwile będzie nowszy model.
Tomek1574

Mój: iPhone 4S
iOS: 7.0.3
Jailbreak: Nie
Game Center: tomas5310

Postprzez jackpe Pt, 22 mar 2013, 15:09:14

Co do 4 to za bardzo nie wiemy czym się będzie iPad 5 od niej różnił. Oczywiście części różnic można się domyślić, lub spekulować. Co do mini to wiadomo, iż przede wszystkim będzie to Retina + jakieś podzespoły podobne jak w iPad 5.
Masochizmem w/g mnie będzie wmawianie sobie, że mini się niczym nie bedą różniły i wystarczy mi start model.
Bedą osoby, którym na pewno wystarczy i nie bedą zalowaly zakupu. Oczywiście podchodząc w ten sposób do zakupów mozemy czekać na nowy sprzęt w nieskończoność a to nie o to chodzi. Po prostu osobiście staram się kupować sprzęt po premierze, aby jak najdłużej był tym nowym modelem i aby za parę miesięcy nie żałować zakupu. W przypadku iPada 3 to mi się nie udało niestety :) Dlatego sam bym się wstrzymał w tej chwili z zakupem mini dla dziecka. Inni mają prawo uważać to za zły pomysł.
Zresztą bardzo odbiegłem od tematu wątku :)
jackpe

Mój: iPad 3 gen.
iOS: 6.1.1
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Poprzednia strona

Powrót do iPad