Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

[Menedżer plików] iFile

Szczegółowe, ze screenami, ustawieniami itp. opisy aplikacji z Cydii (ogólnie po JB)

Postprzez jacaj Pn, 29 cze 2009, 19:52:38

FiTzu napisał(a):Pliki tektowe zawierające taulatory były bardzo rozszerzone podczas czytania, np. tabulatory zostały zastąpione przez spacje (rozszerzona funkcjonalność), ponieważ UITextView systemu operacyjnego iPhone'a w przeciwnym wypadku "połykał" tabulatory. Podczas pisania plików tekstowych spacje zamieniane są ponownie tabulatorami (nierozszerzona funkcjonalność).

Ja bym napisał tak:
Pliki tekstowe zawierające tabulatory zostały rozszerzone w trakcie wczytywania, np. tabulatory zostały zastąpione przez spacje (rozszerzona funkcjonalność), ponieważ UITextView systemu operacyjnego iPhone'a w przeciwnym wypadku "połykał" tabulatory. Podczas zapisywania plików tekstowych spacje zamieniane są ponownie tabulatorami (nierozszerzona funkcjonalność)
jacaj

Mój: iPhone 5S
iOS: 8.1
Jailbreak: Nie
Game Center: jacaj

Postprzez FiTzu Śr, 1 lip 2009, 07:56:27

Spolszczenie poszło do autora. Nie jest idealne, możliwe nawet, że znajdą się w nim literówki, a nie miałem czasu sprawdzać zbyt dokładnie, bo inaczej mogli byśmy nie zobaczyć spolszczenia w wersji 1.0.0. No i trzeba by to było wgrywać ręcznie.

Z góry proszę o to, że jak wyjdzie 1.0.0, to posprawdzajcie wszystko i piszcie do mnie na PW, jakie trzeba wnieść poprawki.

Dla chętnych zamieszczam to co wysłałem, tj. dokumentacja + Localizable.strings
pl localization
Ewentualne błędy postarajcie się wytknąć szybko, abym zdążył je szybko naprawić. :D
Pozdro
Nie pomagam na PW. Do zadawania pytań służy forum.
Chcesz wygrać aplikację? Sprawdź aktywne konkursy -> Konkursy myiPhone
.Bombing.For.Peace.Is.Like.Fucking.For.Virginity.
FiTzu

Mój: iPhone 6
iOS: 9.3
Game Center: iFiTzu

Postprzez FiTzu Pt, 3 lip 2009, 00:07:39

Jutro w repo BigBoss pojawi się aktualizacja od wersji 1.0.0.
Bardzo proszę o wszelkiego rodzaju sugestie i błędy dotyczące tłumaczenia.
Niektóre wyrazy (jak na przykład read/write/execute w edycji uprawnień dostępu) nie zostały przetłumaczone, bo uznałem, że po angielsku brzmią lepiej, ale jeśli twierdzicie inaczej - piszcie na PW to poprawię to w kolejnej wersji.

Najbardziej zależy mi na tym, abyście przetestowali "dokumentację" tzn. coś jak instrukcję obsługi czyli wszystkie te stronki, które iFile ściągnie w osobnej paczce, w momencie naciśnięcia "i". Jest w nich opis możliwości aplikacji, instrukcja, oraz rejestr zmian.

Jutro zobaczymy jaki ze mnie tłumacz :P

PS. rudi - dzięki za pomoc!
FiTzu

Postprzez awruk Pt, 3 lip 2009, 00:58:36

Kochani koledzy forumowicze, nie mogę połączyc się poprzez wifi z Iphonem w programie Ifile. Wpisuję poprawny adres internetowy w kreatorze miejsca sieciowego i lipa, komputer milczy. W programie Air Sharing łączę się bez problemów. Czy możecie mi pomóc, czy w ogóle jest możliwość wejścia do edycji plików Iphona łącząc się przez wifi w Ifile.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
awruk

Mój: iPhone 4
iOS: 4.3.3

Postprzez awruk So, 4 lip 2009, 13:36:08

Nie mogę połączyc się poprzez wifi z Iphonem w programie Ifile. Wpisuję poprawny adres internetowy w kreatorze miejsca sieciowego i lipa, komputer milczy. W programie Air Sharing łączę się bez problemów. Czy możecie mi pomóc, czy w ogóle jest możliwość wejścia do edycji plików Iphona łącząc się przez wifi w Ifile.
Z góry dziękuję
awruk

Mój: iPhone 4
iOS: 4.3.3

Postprzez FiTzu So, 4 lip 2009, 18:46:22

Wersja 1.0.0 wyszła

Niestety coś się sypło z kodowaniem i nie wiadomo dlaczego Możliwości i Rejestr Zmian mają UTF8 bez BOM, a reszta z BOM. A wtych bez BOM mamy krzaczki zamiast znaków diakrytycznych. Dziwne jest to że u mnie to działało normalnie wcześniej i wygląda na to, że miałem poprawne kodowanie, a pan Carsten Heinelt chyba nieopatrznie zmienił na bez BOM i jest mała d***. Czekam czy będziemy robić małego Update'a, czy wypuszczę poprawkę na naszym repo.

EDIT: Za 2 dni będzie w porządku. Jeśli zauważycie jakieś inne błędy w tłumaczeniu (w szczególności w "Instrukcja Obsługi") to dawajcie znać. Jeśli macie inne propozycje tłumaczenia, to również proszę o info.
FiTzu

Postprzez Ecco So, 4 lip 2009, 23:36:29

jak dla mnie bomba Pozdro dla tworcy !!!
Ecco

Mój: iPhone 3G
iOS: 3.1.2
Jailbreak: Tak

Postprzez sexual69 Cz, 9 lip 2009, 19:23:32

Działa cacy. Świetny kawał roboty odwaliliście :) Jak zauważe jakieś błędy podczas użytkowania to napisze.
Obrazek
Obrazek
Software is like sex, it's better when it's free.. :)
sexual69

iOS: 3.0

Postprzez wrajter So, 18 lip 2009, 09:53:17

ja tez ściągłem ten programik ale jak daje photos i otworz za pomoca przegladarki obrazkow to wyskakoje mi maly pytajniczek i nie moge nic oglądnać
wrajter

iOS: 3g

Postprzez FiTzu Pn, 20 lip 2009, 01:52:23

Szykuje się kolejny Update, choć nieduży.
Zdecydowałem się jednak przetłumaczyć zezwolenia dostępu do pliku i mam pytanie. Jak lepiej?

READ WRITE EXECUTE
Odczyt Zapis Wykonanie
czy
Odczyt Zapis Wykonywanie
czy
Odczyt Zapis Uruchomienie

proszę o jak najszybszą odpowiedź
FiTzu

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Recenzje App z Cydii