Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iCloud Photos- jakość plików

Ogólne dyskusje o Apple (poza sprzętami z iOS)

Postprzez Lita Wt, 4 lis 2014, 16:11:30

Mam pytanie - jeśli ktoś już korzysta z Photos w iCloud - czy filmy, które macie nagrane również u Was odtwarzają się w przeglądarce w bardzo słabej jakości?
Nie widzę żadnej możliwości ustawienia odtwarzania w HD. Jeśli tak to ma wyglądać to mija się z celem, bo jeśli np chcę coś komuś pokazać na jego komputerze, logując się do swojego iCloud, to chciałabym móc to pokazać w dobrej jakości a nie jakąś taka miernotę.
Myślałam, że skoro pliki w iCloud są w oryginalnej rozdzielczości to takie tez będzie można je obejrzeć na każdym urządzeniu. Niestety dobrą jakość osiągamy dopiero po ściągnięciu pliku na urządzenie.
naprawdę naprawdę razem, na pewno po prostu oddzielnie ... w ogóle, wziąć, ączać i wyłączać.
_________
 Telefon: iPhone 6, 64GB,
 Komputer: MacBook Pro 13" 2010,
 Tablet: iPad Pro 9,7 Cellular
Apple Watch Series 2
Apple TV2 JB
Apple TV3
Lita

Mój: iPhone 6
iOS: 10.2.1ß
Jailbreak: Nie
Game Center: Lita13

Postprzez mikus1987 N, 28 gru 2014, 14:54:07

poruszałem ten temat również w kwestii zdjęć. nikt nie widzi różnicy. ja widzę nawet w kwestii zdjęć. są gorszej jakości, mimo zaznaczonej opocji przechowywania oryginałów. najgorsze jest to, że nawet zdjęcia w icloud są gorszej jakości. Ja mam do Ciebie inne pytanie, właśnie się wkurzyłem i wyłączyłem bibliotekę, bo szkoda mi tracić jakość zdjęć. Czy po wyłączeniu po 30 dniach zdjęcia znikną mi również z "rolki paratu" cy tylko nikną z icloud? a na telefonie zostaną? nie chcę stracić zdjęć w telefonie a nigdzie tego jasno nie wyjaśnili...
mikus1987

Mój: iPhone 5
iOS: 8.0

Postprzez chris22000 Śr, 24 cze 2015, 10:33:32

Mógłby mi po krótce wyjaśnić jak działa i jak sie sprawdza funkcja biblioteka zdjeć iCloud? Mam dużo zdjeć na iPhonie prawie ok. 3gb i przyznaje , ze na wersje 16gb ostatnimi czasy ciagle kombinuje, by trochę miejsca zwolnić. Jak wyglada sprawa z jakością zdjeć w iCloud? Czy jesli wtedy usunę zdjęcie z rolki aparatu, w bibliotece rownIez sie usunie? W każdej chwili moge sobie zapisać zdjęcia z biblioteki na komputerze, ale co gdy dostęp do kompa jest ograniczony. Korzystając z biblioteki , moj strumien pozostaje dalej aktywny?
Za wszelkie rady będę wdzięczny.
chris22000

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0 GM
Game Center: tranceX25

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Apple Ogólnie