Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

[Gra] Hummingz EVO (v1.1)

Szczegółowe, ze screenami, recenzje samych gier z AppStore

Postprzez iAdmin N, 8 maja 2011, 21:23:31

Hummingz EVO

Kategoria: Gra
Wersja: 1.1
Cena: 0,79 € (wersja HD na iPada 1,59 €)
Rozmiar: 21,0 MB
Wymagania: iPhone, iPod Touch lub iPad z firmware minimum 3.1
Link bezpośredni do AppStore: klik

Wersja HD na iPada: klik

Screeny:
Obrazek
Spoiler:

Opis aplikacji:
Hummingz EVO - jeśli cenisz swój czas nie graj w tą grę, szybko wciąga i nie odpuszcza ;)

Zasady są banalnie proste: strzelamy biedronką w insekty i inne stworzonka, których z czasem jest coraz więcej, poruszają się coraz szybciej itd. W miejscu każdego zestrzelonego stworzenia pojawia się grzybek, którego także musimy zestrzelić.
Jeśli tego nie zrobimy owady będą schodzić coraz szybciej na dół (po natrafieniu na grzybka schodzą automatycznie poziom w dół).

Generalnie strzelamy we wszystko co jest kolorowe (po zestrzeleniu zmienia się na szare i te szare cienie, o których będzie jeszcze niżej, zbieramy).

Inni przeciwnicy to m.in. spadające z góry pająki, które zamiast wić pajęczynę niejako sadzą dużą ilość grzybków, czyli przeszkody. Im szybciej zabijemy pająki tym lepiej.

Jakby tego było mało na dole przeszkadzają jeszcze pszczoły, które latają jak wokół nas jak wokół najatrakcyjniejszego kwiatka więc i z nimi musimy się szybko uporać.

Aby szanse były wyrównane także i nasza biedronka strzela coraz szybciej.

Warto zbierać cienie, które spadają po zabiciu każdego stworka. Po każdej setce arsenał biedronki staje się potężniejszy.

Kolejny bonus jaki warto zbierać to cień po ślimaku, który pozwala przez 10 sekund na przyciąganie cieni innych zabitych stworzeń.

Co jakiś czas przyjdzie nam zmierzyć się z potężniejszym wrogiem: bossem, do zabicia którego potrzeba już wprawy w posługiwaniem się palcem (acha, zapomniałem o sterowaniu: zwinny palec i szybkie mruganie powiekami wystarcza w 100%).
Pierwszy boss to mega żaba, drugi wielka tarantula, trzeci królowa pszczół a czwarty.... No cóż, po czwartej części pojawiają się od razu żaba, tarantula i mega pszczoła.. Co jest dalej nie wiem, nie potrafiłem przejść dalej.

Grać można na dwóch poziomach trudności: normal i hard. Tryb normalny nie jest prosty a tryb hard .. dotarłem maksymalnie do drugiego bossa i koniec.
Brak Game Center ale jest Open Feint.

Jednym słowem: przyjemna gierka. Wymaga jednak takiego skupienia, że po paru rozgrywkach oczy łzawią ;) (jak zbyt dużo ktoś mruga może mieć problem z graniem na wyższych poziomach :D
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Postprzez iAdmin So, 17 wrz 2011, 17:44:38

Hummingz w wersji na iPhone'a za darmo do końca weekendu.
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Recenzje gier z AppStore