Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

[Tut] Greenpois0n JB iPhone 4,3gs, iPod 4G,3G,2G MB,MC

Tutoriale, Pewne i skuteczne sposoby użytkowników

Postprzez edward Śr, 17 lis 2010, 02:08:12

iPhone 4,3gs, iPT4G, iPT3G, iPT2GMC i iPT2GMB software ios 4.1,4.0.2,4.0.1

Greenpois0n jak już wiadomo jest od kilku tygodni i działanie ma podobne do Limera1n. Ale oba te narzędzia do Jailbreak nie wspierały iPod Touch 2G (MC) jak i (MB)
Ale jest już dobra wiadomość dla użytkowników owych iPod Touch 2G (MC) i (MB) a szczególnie dla tych co mieli problem z (MC) nie dawno Dev-Team zaktualizował swoje narzędzie do wersji wspierającej iPod Touch 2G (MC) tu jest link Windows, Mac OSX, Linux; www.greenpois0n.com

Krótki opis jak to zrobić ściągasz Greenpois0n na pulpit ( mała uwaga iTunes musi być włączny ale może byc spuszczony do paska a w sumie zauważyłem że po uruchomieniu Greenpois0n sam spuszcza iTunes do paska i w sumie tak jakby go zastepował)

Obrazek

Po uruchomieniu ukaże nam się komunikat że mamy wprowadzić iPod w tryb DFU i klikamy na "Prepare to Jailbreak (DFU)
Obrazek

Następny komunikat to instrukcja jak to zrobić i postepujemy tak jak nam pokazują podpowiedzi
Obrazek

Jak już wejdziemy w tryb DFU to w miejscu na dole w lewym rogu gdzie był wcześniej napis "Waiting for DFU" zmieni sie na napis "JAILBREAK" to odkładamy iPod i klikamy na 'JAILBREAK"
I czekamy aż Greenpois0n zrobi swoje i na końcu klikamy "QUIT"

Po włączeniu się iPod powinna pojawić się biała ikonka a pod ikonką napis "Loader" w moim przypadku tak było.Zanim oczywiście klikniemy na owy 'Loader" i zainstalujemy "Cydia" upewnij się że jesteś podłaczony do sieci WI-FI po zainstalowaniu naciskasz "Remove" zrobi sie respring sam i masz juz Cydię.

Miłej zabawy.

P.S. Jak iAdmin lub ktoś kto ma uprawnienia może coś zmienić jak potrzeba.
Możliwe że ktoś powie że tutek jest skopiowany z innego forum. I będzie to całkowitą prawdą bo to mój tutek. Wstawiłem go dlatego teraz bo dużo początkujących ma problem z Jailbreak.
iPhone 7 Rose Gold-32giga iOS 10.0.2
edward

Mój: iPhone 7
iOS: 10.0.2
Jailbreak: Nie
Game Center: szwarc

Postprzez dareqlew N, 15 sty 2012, 17:25:12

Wszystko ok, tylko wczesniej do ip trzeba wgrać 4.1 CF jak to zrobic? jakim programem ?
Iphone 3g --> Iphone 3g --> iphone 3gs --> iphone 2g --> iphone 3gs --> iphone 4
dareqlew

Mój: iPhone 4
iOS: 5.1.1
Jailbreak: Nie
Game Center: dareqlew

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Sprawdzone porady, Tutoriale (Software)