Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

[Gra] Game Of The Year v1.0

Szczegółowe, ze screenami, recenzje samych gier z AppStore

Postprzez iAdmin Wt, 8 lut 2011, 12:09:35

Game Of The Year

Kategoria: Gra
Wersja: 1.0
Cena: 0,79 €
Rozmiar: 15,2 MB
Wymagania: iPhone , iPod Touch lub iPad, firmware minimum 3.1
Link bezpośredni do AppStore: klik

Screeny:
Obrazek
Spoiler:

Opis aplikacji:
Game Of The Year (GOTY) - zapowiadana już kilka dni przed premierą w App Store gra studia Nawia Games.

GOTY to prosta, jeśli chodzi o zasady, strzelanka z dobrą ścieżką dźwiękową, równie dobrą szatą graficzną i całkiem niezłą grywalnością.

Strzelamy do spadających i zawisających lub lecących na linach straszydeł - to cała filozofia gry.
Aby strzał był perfekcyjny trzeba trafić mniej więcej w środek potworka.

Kolejne etapy w trybie Challenges przechodzimy po zaliczeniu odpowiedniej liczby perfekcyjnych zestrzeleń.
Każdy poziom składa się z pięciu etapów, pomiędzy którymi musimy przeładowywać broń.

Trzy tryby gry:
Challenges - przechodzimy kolejno poziomy (jest ich 16)
Endless Mode - strzelamy (jak najcelniej) aż skończy się życie: im celniejsze strzały tym lepiej. Trzeba pamiętać o przeładowaniu broni.
Horde Mode - dla najzwinniejszych graczy, poziom odblokowany dopiero po przejściu wszystkich poziomów w trybie Challenge. Styl gry jak w Endless Mode przy czym magazynek jest zawsze pełny, ale potworów lecących z lewej i prawej strony jest mnóstwo.

Wszystkie 16 poziomów trybu Challenges można przejść nawet w kilkanaście minut.
Kolejne kilkadziesiąt minut lub więcej może zając ponowna rozgrywka w tym trybie w celu zdobycia maksymalnej ilości gwiazdek za każdy poziom czyli perfekcyjne zestrzelenie wszystkich straszydeł.

Tryby Endless i Horde dzięki rekordom i braku górnego ograniczenia czasu gry (strzelamy dokąd możemy) dostarczają już znacznie więcej przyjemności z gry.

Statystyki i globalne rekordy - brak Game Center, ale jest Open Feint (chyba lepszym wyjściem byłoby jednak Game Center).

Graficznie gra prezentuje się dobrze; mamy także 3 rodzaje tła, które możemy wybierać.
Brakuje jednak dostosowania grafik do Retiny, co widać po sceenach (choć na iPhonie oczywiście nie jest to tak bardzo dostrzegalne jak na screenach).
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Postprzez xinqev Wt, 8 lut 2011, 17:21:52

gra beznadziejna, kupiłem i żałuję
xinqev

Mój: iPhone 3GS
iOS: 5.1.1
Jailbreak: Tak

Postprzez Jaca_ffm Wt, 8 lut 2011, 17:30:10

Tez zaluje. I jeszcze nie ma menu po naszemu!! A niby polska firma. Porażka!!!
iPhone 3g-->iPhone 3gs-->iPhone 4-->iPhone 4S--->iPhone 5S-->iPhone 6S

Tablet: iPad 3 WiFi Cellular, 32GB
Tablet: iPad Air 2 WiFi Cellular, 64GB
Jaca_ffm

Mój: iPhone 6S
iOS: 10.2
Jailbreak: Nie
Game Center: Cornelius

Postprzez rissqua Pt, 11 lut 2011, 04:20:10

Też niedawno kupiłem, ale (najwyraźniej w odróżnieniu od przedmówców) zakupu nie żałuje, gra jest szybka, ładna i dopracowana, a co najważniejsze bardzo grywalna.

Jeżeli chodzi o brak polskiego języka to raczej nie widzę w tym problemu, w grze prawie nie ma tekstu...
rissqua

Mój: iPhone 3GS
iOS: 4.1

Postprzez Nawia Games Pn, 14 lut 2011, 11:40:10

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego rozgrywkę w GOTY:

Nawia Games

Mój: iPhone 4
iOS: -

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Recenzje gier z AppStore