Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

[Gra] Fast Ball Pabusily (v1.1)

Szczegółowe, ze screenami, recenzje samych gier z AppStore

Postprzez iAdmin Śr, 6 kwi 2011, 21:34:06

Fast Ball Pabusily

Kategoria: Gra
Wersja: 1.1
Cena: 0,79 €
Rozmiar: 4,6 MB
Wymagania: iPhone, iPod Touch lub iPad z firmware minimum 3.0
Link bezpośredni do AppStore: klik

Screeny:
Obrazek
Spoiler:

Opis aplikacji:
Fast Ball Pabusily to prosta gra zręcznościowa.

Cel: dostanie się do centralnego wiru przed wszystkimi przeciwnikami, których jest trzech (nie ma opcji multiplayer).

Kulką sterujemy akcelerometrem i staramy się rozbijać nią mury i przeszkody.
Ale aby nie było zbyt łatwo co parę sekund zmienia się np. grawitacja, wieje silny wiatr, kulki zamarzają... co w jednej chwili może nam skutecznie utrudnić bądź ułatwić zadanie.
Jeśli ustawimy się w odpowiednim, strategicznie najlepszym miejscu planszy wygraną mamy w kieszeni, ale trzeba poprawnie przewidzieć zmianę warunków.

Dodatkowo mamy 3 bonusy, które możemy wykorzystać ale nie jeden po drugim (trzeba odczekać parę sekund): przyspieszenie, trzęsienie ziemi i przenikanie przez przeciwników.

Rewelacyjnej grafiki a'la Infinity Blade nie ma się co spodziewać, ale ponieważ przejście (lub przegranie) każdego poziomu to raptem 5-10 lub nieco więcej sekund gra się nie nudzi. Poziomów jest sporo: ile? Nie wiem, nie dotarłem do końca a i deweloper nie podaje liczby konkretnej.
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Recenzje gier z AppStore