Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

etui do iphone'a 6

Opisy oraz dyskusje o wszelkich akcesoriach do iPhone'a, iPodów

Postprzez akaboczek So, 20 wrz 2014, 18:00:22

Witam,

Od wczoraj posiadam iPhona 6 w wersji 4.7 i zbyt się o niego boje i muszę kupić na niego jakieś etui. Tylko że póki co praktycznie nie ma żadnych w sieci... a wczesniej nigdy nie korzystałem z żadnego etui na telefon. Znalazłem niby dość fajne etui (wizualnie) firmy spigen - ktoś, coś słyszał albo korzystał kiedyś? Proszę pomóżcie mi z wyborem. Póki co mam to na oku ale jeszcze nie kupuje bo moze bedzie inne ciekawsze http://www.4touch.pl/201-etui-sgp-spigen-ultra-thin-fit-iphone-6-47.html

Czekam na jakąś pomoc
akaboczek

Mój: iPhone 6
iOS: 8
Jailbreak: Nie

Postprzez maciekpp13 Wt, 23 wrz 2014, 13:00:05

Witaj,

Powiem szczerze ze rowniez jestem juz szczesliwym posiadaczem iphona 6. Powiem szczerze ze też dlugo nad tym myślałem ale zdecydowałem sie na zakup tego etui http://allegro.pl/spigen-sgp-neo-hybrid-etui-bumper-iphone-6-4-7-i4609607071.html.
Wykonanie i spasowanie jest swietne. Dodatkowo naprawde nie wiele powieksza telefon.

Generalnie bardzo cenie sobie ten pokrowiec rowniez ze wzgledu na latwosc montazu w uchwycie rammount
Mowie o tym uchwycie. http://www.explore24.pl/product-pol-2171-Uchwyt-X-Grip-TM-montowany-do-szyby-do-Apple-iPhone-6.html

Obudowa pokrowca mozna powiedziec ze sie "przykleja do uchwytu" nie ma zadnych drgan. Zupelnie jakby robila to ta sama firma :)

Idealny zestaw do podrozy jak i bezpieczenstwa telefonu.

Coz mogę powiedzieć jezeli szukasz dobrego etui, wybierz te które mam.Mogę z całym serce polecić Ci je.

A jesli szukasz zestawu podrożnego wybierz uchwyt rammount :)

Pozdro aaa i napisz co w koncu wybrałęs :mrgreen:
maciekpp13

Mój: iPhone 5S
iOS: 7.0

Postprzez tomczii Wt, 23 wrz 2014, 13:55:11

ja polecam coś takiego http://allegro.pl/spigen-sgp-neo-hybrid ... 09596.html

szkiełko na przód i na tył folia i telefon wygląda fajnie:) mam w 5s i mogę potwierdzić ,że jest naprawdę wytrzymałe :)
 Telefon: iPhone 7 Plus 128GB Black ,
 Komputer: MacBook Air 13 2014,
Ipad: Pro 12.9 Silver
tomczii

Mój: iPhone 7 Plus
iOS: 10.1
Game Center: tomczii

Postprzez lukii1 N, 16 lis 2014, 00:54:41

Witam, u mnie to szkło ochronne na wyświetlacz plus polecam case:

http://elagodesign.com/view.php?p_seqno=65

Ja mam wersję czerwoną pod space gray wygląda bajecznie :), co ważne trzyma się idealnie, praktycznie nie pogrubia telefonu a co ważniejsze bez problemu wsuwa się w kieszeń jeansow ;)

Zapomniałbym dodać o gumowych zatyczkach wejścia do słuchawek i do gniazda ładowania. Super chroni przed kurzem i ewentualnym zamoczeniem (deszcz?)
Ostatnio edytowano N, 16 lis 2014, 01:28:46 przez lukii1, łącznie edytowano 1 raz
lukii1

iOS: 8.0.2

Postprzez Lita N, 16 lis 2014, 01:14:23

Ja mam przezroczyste iLuv na plecki, bo jakoś lubię tę firmę, plus folia Spiegen iPhone 6 Flex HD

Obrazek

iPhone 6 Plus Screen Protector Steinheil Flex HD

Folia jest o tyle fajna, że zakrywa cały front telefonu i ładnie przylega, pomimo skrajnych krzywizn ekranu.
naprawdę naprawdę razem, na pewno po prostu oddzielnie ... w ogóle, wziąć, ączać i wyłączać.
_________
 Telefon: iPhone XS Max 64GB,
 Komputer: MacBook Pro 13" 2017 TB,
 Tablet: iPad Pro 9,7 Cell
Apple Watch 4
Apple TV4K
Apple TV3
Lita

iOS: 10.2.1ß
Game Center: Lita13

Postprzez bastek_m N, 16 lis 2014, 10:33:17

Jak koledzy powyżej polecam produkt firmy SPIGEN, ja zdecydowałem się na NEO HYBRID i jestem bardzo zadowolony, świetna relacja jakość-cena.
Powiedzcie czy to szkło na ekran jest dopasowane do krzywizn wyświetlacza, czy zostają pęcherzyki powietrza podczas montażu, czy dotyk działa bez zakłóceń ?

iOS: 9.2.1

Postprzez lukii1 N, 16 lis 2014, 12:22:20

bastek_m napisał(a):Powiedzcie czy to szkło na ekran jest dopasowane do krzywizn wyświetlacza, czy zostają pęcherzyki powietrza podczas montażu, czy dotyk działa bez zakłóceń ?

Bartek jeżeli chodzi o szkło to to po ok 2 mm z każdej strony (lewa, prawa, góra, dół zostają nieosłonione), nie da się tego dopasować do krzywizny po całości z uwagi na dość sztywną strukturę tego szkła :), nie ma żadnych pęcherzyków powietrza tak jak w przypadku folii, a co ważniejsze ( ja użytkuje od 30 października) nie mam na nim ani jednej ryski, nie tak jak w przypadku folii, na której już 1 dnia po założeniu jest multum mikro rysek. Dotyk działa, bez żadnych problemów, szkło ładnie się trzyma i ładnie odbija światło ;). Pozdrawiam
lukii1

iOS: 8.0.2

Postprzez bastek_m N, 16 lis 2014, 13:09:11

Jeżeli szkło nie nachodzi na krzywiznę to zapewne jest widoczna krawędź. Kolega założył folie na swojego iPhone, która nie zakrywała krzywizn z wiadomych względów i powiem delikatnie - wyglądało to ochydnie. Kolejna rzecz, której się obawiam to na nieosłoniętym ekranie z czasem utworzy się taki "mat" i po zdjęciu folii będzie kicha. Dlatego mam nadzieję, ze na rynku pojawi się szkło dopasowane do 6-tki na cały ekran.

iOS: 9.2.1

Postprzez iMoCks N, 16 lis 2014, 13:21:46

Szkło na 6 wygląda tragicznie, tak samo jak każda folia. Nie ma szkła ani folii dopasowanej do krzywizn, przynajmniej nigdzie takich nie znalazłem. Miałem szkło przez 5 min na telefonie i poszło w śmietnik.
Lenovo IdeaPad 305 Intel i3, 6GB RAM, Radeon R5 2GB, 480GB SSD SanDisk Ultra II

MacBook Air 13" Late 2014 Intel i5, 4GB RAM, 128GB SSD

iPhone 8 Plus 64GB Gold.
iMoCks

Mój: iPhone 7 Plus
iOS: 11b3

Postprzez Lita N, 16 lis 2014, 14:43:56

Dr_Jack, moja folia jest dopasowana. Zachodzi na krzywizny i praktycznie jej nie widać .
naprawdę naprawdę razem, na pewno po prostu oddzielnie ... w ogóle, wziąć, ączać i wyłączać.
_________
 Telefon: iPhone XS Max 64GB,
 Komputer: MacBook Pro 13" 2017 TB,
 Tablet: iPad Pro 9,7 Cell
Apple Watch 4
Apple TV4K
Apple TV3
Lita

iOS: 10.2.1ß
Game Center: Lita13

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Następna strona

Powrót do iPhone, iPod