Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

dzwonki do iPhona

Tutoriale, Pewne i skuteczne sposoby użytkowników

Postprzez Pawelski So, 16 lut 2008, 13:49:38

Spróbuj użyć mojego tutoriala. On naprawdę jest super prosty i działa:

W bardzo prosty sposób robisz własne dzwonki do iPhona:

1. Jeśli masz jakiś plik, który chcesz użyć jako dzwonek dodaj go do biblioteki iTunes.
2. Znajdź ten plik w bibliotece iTunes; walnij prawym klawiszem myszy i "przekształć na AAC".
3. Wyciągnij nowy plik (powstanie ci jak skonwertujesz do AAC) np. na pulpit.
4. Zmień roszerzenie tego pliku z m4a na m4r.
5. Dodaj ten nowy plik do biblioteki iTunes; zsynchronizuj z iPhonem
6. W iPhonie znajdziesz swój dzwonek w: Settings > Sounds > Ringtone.

Ten opis znalazłem w internecie... DZIAŁA
UWAGA: TRZEBA PRZYCIĄĆ mp3... NIE MOŻE MIEĆ WIĘCEJ NIŻ 28 SEKUND
Pawelski

Postprzez maksst N, 17 lut 2008, 12:52:34

Zrobiłem tak. Plik ma 24 sekundy. Zgrał się z iPhonem, ale go nie ma w Ustawienia -> Dźwięki -> Dzwonek :(
Obrazek
www.maksst.deviantart.com <--- moja twórczość :)
maksst

Mój: iPhone
iOS: 3.0.1
Jailbreak: Tak

Postprzez maksst N, 17 lut 2008, 13:34:59

Ja znalazłem inny sposób. http://www.nakko.com <-- WIELKA biblioteka dzwonków. Można wrzucać swoje ( w mp3 ), przycinać je ( wszystko na stronie ) a potem automatycznie nam się zrobi na dzwonek i mi CZYTA!

Sposób kolegi powyżej mi nie działa.
Obrazek
maksst

Postprzez CoCo444 Wt, 19 lut 2008, 00:03:43

maksst napisał(a):Zrobiłem tak. Plik ma 24 sekundy. Zgrał się z iPhonem, ale go nie ma w Ustawienia -> Dźwięki -> Dzwonek :(

Kolego mozeszmi wytłumaczyc jak mam sie połączyc z iphone z komputerem bo nie mam zielonego pojecia.z góry pozdrawiam
CoCo444

Postprzez maksst Wt, 19 lut 2008, 16:30:53

CoCo444 napisał(a):
maksst napisał(a):Zrobiłem tak. Plik ma 24 sekundy. Zgrał się z iPhonem, ale go nie ma w Ustawienia -> Dźwięki -> Dzwonek :(

Kolego mozeszmi wytłumaczyc jak mam sie połączyc z iphone z komputerem bo nie mam zielonego pojecia.z góry pozdrawiam

Spoko. Ściągasz program iTunes -> instalujesz. Potem podpinasz telefon pod USB i Ci się pojawi że " Nie można użyć tego iPhone, ponieważ usługa "Apple Mobile Device" nie jest uruchomiona." ale tym się nie przejmuj, kliknij OK i potem znów OK i będzie wszystko działać ! Potem masz zakładki muzyka filmy etc. I sobie tam wrzucasz pliki, które następnie synchronizujesz z telefonikiem :)
Obrazek
maksst

Postprzez qpens N, 13 kwi 2008, 14:21:03

witam a jak mam zmienic rozszerzenie na m4r ?? i do ktorej biblioteki iTunes mam dodac ten dzwonek?? a i co trzeba zrobic zeby sciagnac dzwonki z nakko.com?? dzieki z gory
qpens

iOS: 1.1.4
Jailbreak: Nie

Postprzez iAdmin Pn, 14 kwi 2008, 10:03:04

Pobieranie dzwonków do iPhone'a z nakko.com:

1. Zarejestruj się na nakko.com i zaloguj się do serwisu
2. Po wybraniu dzwonka naciśnij "Add to my locker"
3. Wszystkie dzwonki o dane do zakładki "Locker" będą miały opcję "Send to Phone!"
4. Po kliknięciu w "Send to Phone!" powinno wyskoczyć okienko z plikiem do zapisu na dysku.
5. Po zapisaniu dzwonka na dysku wystarczy dodać go do biblioteki iTunes; pliku z nakko.com automatycznie trafią do zakładki "Dzwonki"
6. Po podłączeniu iPhone'a i włączeniu iTunes przechodzimy do zakładki "Dzwonki" w iPhone i oknie poniżej powinny pojawić się wszystkie dzwonki dodane do biblioteki iTunes.
7. Pozostaje nam jedynie nacisnąć przycisk "Synchronizuj" aby dzwonki zostały przeniesione do iPhone'a
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2

Postprzez qpens Wt, 15 kwi 2008, 23:40:19

wielkie dzeki juz dalem sobie rade :D pozdro
qpens

iOS: 1.1.4
Jailbreak: Nie

Postprzez Salem N, 4 maja 2008, 20:23:49

Ten sposób z nakko chyba nie działa tzn. przynajmniej u mnie. Dzwonki ściągnięte z tej strony zapisują się w zakładce "muzyka", a nie "dzwonki" i w iPhonie po synchronizacji też zapisują się jako muzyka więc nie można dodać ich do dzwonków. Poza tym te pliki z nakko zapisywane są w formacie mp3 więc chyba na dzwonek w iPhonie się nie nadają.
Salem

Postprzez chiaraa Śr, 28 maja 2008, 23:07:48

Pawelski napisał(a):Spróbuj użyć mojego tutoriala. On naprawdę jest super prosty i działa:

W bardzo prosty sposób robisz własne dzwonki do iPhona:

1. Jeśli masz jakiś plik, który chcesz użyć jako dzwonek dodaj go do biblioteki iTunes.
2. Znajdź ten plik w bibliotece iTunes; walnij prawym klawiszem myszy i "przekształć na AAC".
3. Wyciągnij nowy plik (powstanie ci jak skonwertujesz do AAC) np. na pulpit.
4. Zmień roszerzenie tego pliku z m4a na m4r.
5. Dodaj ten nowy plik do biblioteki iTunes; zsynchronizuj z iPhonem
6. W iPhonie znajdziesz swój dzwonek w: Settings > Sounds > Ringtone.

Ten opis znalazłem w internecie... DZIAŁA
UWAGA: TRZEBA PRZYCIĄĆ mp3... NIE MOŻE MIEĆ WIĘCEJ NIŻ 28 SEKUND

jak zmienia się rozszerzenie pliku z m4a na m4r i jak mam go skrócić do 28 s.?
chiaraa

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Następna strona

Powrót do Sprawdzone porady, Tutoriale (Software)