Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Dziewne akcje z WIFI

Problemy z urządzeniami z iOS 5.x.x

Postprzez wacpanjakub So, 8 mar 2014, 09:40:34

Witam serdecznie, zwracam się z pomocą co do problemu z IP 4S
Nastąpiła dziwna sytuacja, mój iphone zaczął tracić połączenie z siecią wifi, następnie włącznik wifi zrobił sie szary (bez mozliwosci wlaczenia).
Zrobiłem reset ustawien sieciowych i nic, przywrocilem do ustawien fabrycznych z poziomu telefonu i nic, pozniej z poziomu itunes i nic, wgralem backup telefonu i nic.
Bardzo mnie zastanawia fakt ze wlaczyc sie da, polaczy, za chwile rozlacza a do tego zawieszają się ustawienia, nie mozna nawet w nie wejsc ani nic, tak jak i zawiesza sie safari.
Bardzo bym prosil o jakies porady, telefon juz nie jest na gwarancji wiec musze to rozwiklac sam.
wacpanjakub

Mój: iPhone 4S
iOS: 5.1.1
Jailbreak: Nie

Postprzez mymon So, 8 mar 2014, 10:01:03

I see dumb people… they're everywhere… they walk around like everyone else… they don't even know that they're dumb…
And… Some of them… They post here
mymon

Mój: brak
iOS: Lolipop
Jailbreak: Tak

Postprzez wacpanjakub So, 8 mar 2014, 11:49:07

Teraz działa. Ale były momenty ze nie działała. Mam iOS 7
wacpanjakub

Mój: iPhone 4S
iOS: 5.1.1
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS 5.x