Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

[4/3GS/3G]Downgrade softu przy użyciu plików SHSH

Tutoriale, Pewne i skuteczne sposoby użytkowników

Postprzez kdworaczyk Pn, 17 paź 2011, 14:09:59

Mam pytanie mam najnowszego iTunes i IOS 5.0 na iPhonie czy chcąc zejsc do IOS 4.3.3 musze sciagnać starsza wersje iTune czy na tej uda mi sie przeprowadzic downgrade sofu ?
ip 2g --> ip 3gs --> ip 4 --> ip 3gs --> ip 4s --> SGS III --> ip4s --> ip 5 -->ip 5s
Tablet - ipad mini 16gb wifi/3g
Netbook - Dell Latitude D430
kdworaczyk

Mój: iPhone 6
iOS: 9.1
Jailbreak: Tak
Game Center: Camillo82

Postprzez mikeman Cz, 8 gru 2011, 14:55:49

Według mnie nie musisz przywracać starszą wersję iTunes. Mi ostatnio przydarzył się błąd: 1. Co dzwine,bo uzywałem 4.3.2 jailbreak i chciałem po prostu wyczyścić iphona przed sprzedażą na tym samym iOS. Podczas przywracania (shift+ przywróć, a telefon w trybie DFU). Przy końcu instalacji wyskakiwał 2 x błąd nr 1 (unknown error 1) i pojawiała się ikonka podłączenie iphona do itunes. Na szczęście z pomocą przyszedł internet:
-trzeba ściągnąć najnowszego redsnowa
-zrobić normalny jailbreak (ustawiając w extras odpowiedni plik ipsw)
-a później w tym samym mene extras użyć funkcji fix boot/restore (już nie pamiętam)
Wszystko hula, a muszę przyznać że miałem miękkie kolana przez chwilę :)
mikeman

Mój: iPhone 4
iOS: 4.3.3
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Poprzednia strona

Powrót do Sprawdzone porady, Tutoriale (Software)