Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Cooler Master Aluminium Bumper - stylowe etui do iPhone'a 5

Opisy oraz dyskusje o wszelkich akcesoriach do iPhone'a, iPodów

Postprzez iAdmin Śr, 3 paź 2012, 16:49:04

Obrazek

Cooler Master Aluminium Bumper

Dostałem przed chwilą informację prasową, którą uznałem za interesującą więc przytoczę ją w całości, a pod nią kilka słów od siebie:

Niedawna premiera najnowszego iPhone’a 5 po raz kolejny wzbudziła wielkie emocje i zainteresowanie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dużej grupy miłośników produktów Apple, Cooler Master wprowadza do sprzedaży Aluminium Bumper. Jest to aluminiowa osłona dla iPhone’a 5, która doskonale pasuje do oryginalnego designu Apple i zapewnia pełną ochronę urządzenia.

Najlepsza ochrona
Osłona Cooler Master wykonana jest z najwyższej jakości materiału, porównywalnego z tym, który jest wykorzystywany w przemyśle lotniczym. Prosta konstrukcja pozwala na montaż bez konieczności używania jakichkolwiek narzędzi oraz gwarantuje bardzo dobrą ochronę iPhone’a.

Dbałość o każdy detal
Cooler Master Aluminium Bumper został zaprojektowany z zachowaniem najwyższej precyzji. Na uwagę zasługuje piaskowane aluminium oraz laserowo grawerowane logo producenta. Projekt uwzględnia oczywiście takie detale jak otwory na przyciski regulacji głośności czy wolne przestrzenie odsłaniające antenę. Widoczne pozostaje też logo Apple umieszczone na tylnej części iPhone’a.

Lekka i wytrzymała
iPhone 5 to wysokiej klasy materiały odpowiadające za trwałość urządzenia. Podobne rozwiązania wykorzystano w aluminiowej osłonie Cooler Master. Mimo niewielkiej wagi, wynoszącej zaledwie 18 g, Aluminum Bumper gwarantuje doskonałą osłonę przed uszkodzeniami mechanicznymi, a dzięki zastosowaniu wewnątrz specjalnej pianki EVA, smartfon chroniony jest także przed wodą i wilgocią.

Dostępność
Cooler Master Aluminium Bumper trafi do sprzedaży w Europie pod koniec października 2012 roku. Obecnie sugerowana cena detaliczna wynosi 249,00 PLN brutto.

Obrazek

Obrazek

To teraz kilka słów ode mnie:
Wizualnie prezentuje się świetnie, aluminiowe etui do biało-aluminiowego iPhone'a 5 to jest to ;)
iPhone 5 z dodatkowymi 18-oma gramami wagowo przypominałby iPhone'a 4/4S.

Mam tylko jedną uwagę, którą postaram się wyjaśnić albo z producentem albo osobiście jeśli uda mi się zdobyć egzemplarz testowy.
Chodzi mianowicie o tył i zabudowaną dolną część etui. W tym miejscu iPhone 5 ma część anten, dlatego jest tam szkło a nie aluminium - podobnie jak u góry.
Apple http://www.businessinsider.com/iphone-5 ... 012-9?op=1 odradzało zasłanianie tej części obudowy iPhone'a 5 metalem, bowiem może to ograniczać fale radiowe.

W Cooler Master Aluminium Bumper odsłonięta jest wprawdzie górna antena, a iPhone 5 ma system dynamicznych anten więc pozbawieni zasięgu sieci komórkowej czy WiFi nie będziemy, ale jednak zanim polecę to etui będę chciał się przekonać na własnej skórze czy nie przeszkadza ono w prawidłowym działaniu telefonu.
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Postprzez tomczii Śr, 3 paź 2012, 17:13:33

Wygląd jak najbardziej na tak podoba mi się:) mimo to boje się ,że będzie problem tak jak z 4/4s zasięg będzie gubić przez zasłonięcie aluminium anteny... aż jestem ciekawy miałem bumpera oryginalnego vapora i zasięg mi gubił strasznie nawet jak nie miał tyłu zasłoniętego a co dopiero jeszcze tutaj tył przysłonięty jest to nie wiem czy to zda egzamin...
 Telefon: iPhone 7 Plus 128GB Black ,
 Komputer: MacBook Air 13 2014,
Ipad: Pro 12.9 Silver
tomczii

Mój: iPhone 7 Plus
iOS: 10.1
Jailbreak: Nie
Game Center: tomczii

Postprzez Nosek Śr, 3 paź 2012, 18:00:51

iAdmin napisał(a):To teraz kilka słów ode mnie:
Wizualnie prezentuje się świetnie, aluminiowe etui do biało-aluminiowego iPhone'a 5 to jest to ;)

No przestań, brzydota jakich mało ;)
Cytat miesiąca:
Spoiler:

Piwo dla zwycięzcy! =]
Nosek

iOS: 10.3.3
Game Center: Nwerty

Postprzez iAdmin Śr, 3 paź 2012, 18:06:35

O gustach się nie dyskutuje :P
Przez 2 lata miałem czarnego iPhone'a 4 przeważnie w czarnym bumperze, więc czas na odmianę.
Pomagam TYLKO na forum.

iAdmin
Administrator

Postprzez FiTzu Śr, 3 paź 2012, 18:11:45

Moim zdaniem tez jest to brzydkie. W szczególności ze względu na ten tył. Gdyby był to sam bumper to moze i byłoby ok, ale ten tył jest straszny.
Nie pomagam na PW. Do zadawania pytań służy forum.
Chcesz wygrać aplikację? Sprawdź aktywne konkursy -> Konkursy myiPhone
.Bombing.For.Peace.Is.Like.Fucking.For.Virginity.
FiTzu

Mój: iPhone 6
iOS: 9.3
Game Center: iFiTzu

Postprzez mymon Śr, 3 paź 2012, 21:04:08

to juz wole sobie nakleić folie imitującą szczotkowane aluminium- przynajmniej mi sie w holder zmieści
I see dumb people… they're everywhere… they walk around like everyone else… they don't even know that they're dumb…
And… Some of them… They post here
mymon

Mój: brak
iOS: Lolipop

Postprzez agalin Śr, 3 paź 2012, 21:11:39

A jak z rysowaniem? Nie będzie jak niektórzy wspominają bumper do 4/4s (rysowanie aluminiowej ramki - a w 5 i tak przecież strach o rysy... chociaż ja w 4s nie zauważyłem żadnych śladów na ramce, a zdejmuję często...)
2012-07-18 Przyjechał kurier z Orange z nowym iPhone 4s Black... NARESZCIE! :D
2016-03-31 Przesiadka na 6s Space Grey.
agalin

Mój: iPhone 6S
iOS: 9.3.1
Game Center: Agalino

Postprzez iAdmin Śr, 3 paź 2012, 21:13:32

Zależy jak dobrze zaprojektowane i spasowane jest to etui i czym jest wyłożone w środku. Jak czysty metal bez żadnej miękkiej powłoki to coś takiego dla czarnej piątki za zdrowe nie będzie.
Pomagam TYLKO na forum.

iAdmin
Administrator

Postprzez stozek Śr, 13 lut 2013, 19:15:40

a gdzie można takie etui kupic jak ktos wie gdzie zmówić bo nie wiem z góry dziekuje

to napiszcie oki
stozek

Mój: iPhone 5
iOS: ios

Postprzez iAdmin Śr, 13 lut 2013, 19:29:07

Pomagam TYLKO na forum.

iAdmin
Administrator

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Następna strona

Powrót do iPhone, iPod