Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Ciekawostka weebtv na atv bez JB

Dyskusje związane z wszystkimi generacjami Apple TV

Postprzez lkosz Cz, 27 cze 2013, 07:20:47

Muszę przyznać, że ktoś wpadł na genialny pomysł. Apple TV w najnowszej wersji jak wiemy nie jest podatne na Jailbreak, a przez to możemy korzystać tylko z tego co daje nam Apple, a daje niewiele – w naszym kraju przynajmniej. Co zrobić aby trochę rozszerzyć funkcjonalność bez JB? Rosyjski serwis unlimovie.tv czyli pokazujący filmy i seriale przez strony WWW – w Polsce mamy kilka podobnych – przygotował specjalną wersję serwisu dla Apple TV. Aby się do niej dostać wykorzystuje opcję Trailerów jaką mamy wbudowaną w podstawowym sofcie na Apple TV. Tyle, że wyświetla tam nie Trailery, które dostarcza Apple tylko filmy z własnego serwisu. Aby tego dokonać musimy w ustawieniach softu zmienić adres DNS na ten podany w serwisie. Jak to zrobić możecie zobaczyć na www.iguides.ru.
Oczywiście na razie można traktować to jako ciekawostkę bo po co nam filmy i seriale po rosyjsku, ale jestem pewien, że zaraz powstaną inne serwisy tego typu. Polskie pewnie też bo sposób jest rewelacyjny i dziecinnie prosty. Niestety Apple bez problemu może to zablokować w nowym sofcie, więc może jakoś głośno o tym nie mówmy.
Lukasz Kosz
Iphone 5s 16GB ios 7.0.4
lkosz

Mój: iPhone 5S
iOS: 7.0.2
Jailbreak: Nie
Game Center: koszyk

Postprzez BarbaraCiolek Cz, 17 kwi 2014, 11:55:55

Bardzo ciekawa ciekawostka. Miejmy nadzieję, że się temat rozwinie. Akurat język rosyjski znam dobrze, więc jest to wspaniała opcja. Już siedzę cicho :-]
BarbaraCiolek

Mój: iPhone 5S
iOS: 7.1
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Apple TV