Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Chcesz kupić iPhona, ale masz wątpliwości? Pytaj tutaj.

Miejsce na wszelkie tematy o iPhonie, iPodach niepasujące do pozostałych działów

Postprzez iAdmin Pn, 26 kwi 2010, 09:50:14

SevenSoul, przeczytaj to co napisałeś i odpowiedź nasunie Ci się sama.

A jeśli nie to odpowiem: oczywiście że nie będzie działał w żadnej polskiej sieci jeśli będzie simlock na o2.
Z 3.1.3 go nie ściągniesz.
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Postprzez SevenSoul Pn, 26 kwi 2010, 10:14:05

Pytam bo widziałem ze miał telefon z o2 i kartę z ery i chciałem się upewnić . Dzięki za odpowiedz .
SevenSoul

Mój: iPod Touch 4G
iOS: JB

Postprzez enjoytc Pn, 26 kwi 2010, 12:23:31

SevenSoul napisał(a):Witam mam pytanie bo nic na forum nie znalazłem

no comment... :liar: :szukaj:
enjoytc

Mój: iPhone 3GS
iOS: 4.0
Jailbreak: Nie

Postprzez PatrykS So, 1 maja 2010, 22:23:09

witam!! ja nie chce kupic ale sie zamienic za uszkodzonego iphona :) ja daje samsunga avile z kompletem a pewna pani mi iphona 3g 8gb tylko ze on jest uszkodzony:P podam teraz opis uszkodzenia z aukcji:
"..mam do sprzedania apple iphona 3G 8GB z uszkodzonym dotykiem. w telefonie by sie tez przydalo wymienic obudowe. telefon sie nie wlacza nie wiem czy wykrywa go komputer bo nie mam kabla pewnie tez nie chyba w srodku sa zerwane jakies tasmy plyta glowna sprawna chodz nie daje 100% gwarancji byl rozkrecany w serwisie iphone brakuje 2 srobek nie znam jego przeszlosci do telefonu jest tylko tacka na karte sim nic wiecej. nie wiem czy ma simlocka oraz pl menu.."
mozecie mi powiedziec czy warto sie zamienic?
PatrykS

Mój: iPhone 3G
iOS: .

Postprzez iFOOK N, 2 maja 2010, 11:10:38

Równie dobrze możesz ta aville dać mu za darmo :D no chyba, że bardzo zależy Ci na przycisku do papieru..
Koszt naprawy iPhone w stanie takim jak w opisie to koszt kupna sprawnie działającego 3G w dobrym stanie..
NIE, nie warto się zamieniać ;)
Piszemy poprawną polszczyzną, używamy znaków interpunkcyjnych !
Nie pomagam na PW.
iFOOK

iOS: 4.2.1

Postprzez Kepad90 Śr, 5 maja 2010, 00:16:03

Witam!
To moj pierwszy post na tym forum. Nie mam zadnych urzadzen marki Apple. Poki co mam Nokie N95 8GB. Nosze sie z zamiarem kupna Iphone, poniewaz mam taka okazje u mojego uslugodawcy Ery.
Mam do wyboru:

* Iphone 3G S 16GB - 912zl
* Iphone 3G S 32 GB - 1327zl
* Iphone 3G 8GB - 473zl

Nie moge sie zdecydowac, ktory bedzie dla mnie najlepszy. Widzialem filmy i opinie, ze 3G S lepiej brac niz 3G, wiec jesli te dwa roznia sie tylko pojemnoscia to wydaje mi sie ze wystarczy mi 16GB.
Co do dalszych watpliwosci, nie wiem czy tak latwo bedzie mozna zdjac blokade z Iphone. Czy to sie wiaze z jakimis konsekwencjami typu utrata gwarancji, lub cos podobnego ? Czy istnieje ryzyko jak w przypadku PSP tzw "bricka"? Pierwszy raz spotykam sie z marka Apple, wiec nie wiec o niej kompletnie nic, stad moje moze bardzo oczywiste pytania. Poczatkowo zastanawialem sie nad kupnem i drozsza odsprzedaza telefonu, ale po namysle chyba to bedzie teraz dla mnie najlepszy telefon. Zalezy mi przede wszystkim na dobrym aparacie, GPSie no i dobrej zabawie, ktorej na pewno Iphone mi dostarczy :)
Aha, bo zapomnialbym. Bateria musi byc dosc wytrzymala, zebym nie musial telefonu ladowac codziennie.

Bylbym wdzieczny gdybyscie mi cos wiecej napisali o tym urzadzeniu, czego sie moge po nim spodziewac, a co jest jego najwieksza wada, zebym sie nie rozczarowal juz po zakupie. Jestem nowicjuszem, wiec wszystkie zyczliwe opinie przyjme z radoscia :)

Pozdrawiam!
Kepad90

iOS: brak

Postprzez Velius Śr, 5 maja 2010, 01:03:01

Ja bym bral iPhone 3GS 32gb,wszyscy mowia na okolo ze 16gb spokojnie wystarcza ale nie mi,jak tylko zlapalem iphone w lapy i podlaczylem do kompa 20gb zajela mi muzyka,6gb zdjecia i zostaje mi marne 4gb na reszte,no ale to juz zalezy kto ile czego ma.
Jesli chodzi o wybor 3G a 3GS to ZDECYDOWANIE 3gs.

Przygotuj sie na codzienne ladowanie baterii,prawie kazdy telefon nowszej generacji z bajerami bedzie tego wymagal wiec to raczej nie uniknione.

Telefon jak dla mnie narazie swietny,nie mam zastrzezen i uwazam go za mini kombajn. Z wad moze torche nie wygodnie drapie w ucho przy rozmowach i jest cichy i czasem nie slychac rozmowcy...ale nie mozna miec wszystkiego.

Co do kwestii odblokowania musi pomoc Ci ktos ogarniety,z tego co wiem to nowsze modele maja soft 3.1.3 ktory narazie nie da sie zlamac (lub jest to trudne?),ale jak juz wspominalem,w tej kwestii wiem malo bo nie mam zamiaru robic JB w swoim tel bo narazie wystarcza mi to co mam,pozatym mam soft 3.1.3 wiec poczekam az to zlamia i wtedy pewnikiem skorzystam z dobrodziejstwa JB.
Velius

iOS: 3.1.3

Postprzez Lita Śr, 5 maja 2010, 07:01:44

Kepad90 napisał(a):nie wiem czy tak latwo bedzie mozna zdjac blokade z Iphone.

chodzi Ci o simlock? Jesli bierzesz w ERA to simlocka nie bedzie. jesli zaś chodzi o JB to dasz radę ;)
Kepad90 napisał(a):Czy istnieje ryzyko jak w przypadku PSP tzw "bricka"?

raczej nie
Kepad90 napisał(a):Zalezy mi przede wszystkim na dobrym aparacie,

:hmm: no to może jednak niekmoniecznie iPhone? Tu aparat jest taki sobie, znam lepsze telefony jesli o to chodzi.
Kepad90 napisał(a):GPSie no i dobrej zabawie, ktorej na pewno Iphone mi dostarczy

tu się zgadza :D
Kepad90 napisał(a):Bateria musi byc dosc wytrzymala, zebym nie musial telefonu ladowac codziennie.

niestety w przypadku iPhone bateria stanowi pewnien dyskomfort - trzyma ok 1, góra dwa dni - oczywiście jeśli z iPhone korzystasz - rozmowy, słuchanie muzyki, GPS, internet, gry, filmy
naprawdę naprawdę razem, na pewno po prostu oddzielnie ... w ogóle, wziąć, ączać i wyłączać.
_________
 Telefon: iPhone 6, 64GB,
 Komputer: MacBook Pro 13" 2010,
 Tablet: iPad Pro 9,7 Cellular
Apple Watch Series 2
Apple TV2 JB
Apple TV3
Lita

Mój: iPhone 6
iOS: 10.2.1ß
Game Center: Lita13

Postprzez Kepad90 Śr, 5 maja 2010, 09:39:22

Lita napisał(a):Kepad90 napisał(a):
nie wiem czy tak latwo bedzie mozna zdjac blokade z Iphone.

chodzi Ci o simlock? Jesli bierzesz w ERA to simlocka nie bedzie. jesli zaś chodzi o JB to dasz radę

No tak, pytalem o JB, wiem ze simlockow nie ma.
Kepad90

iOS: brak

Postprzez iFOOK Śr, 5 maja 2010, 10:27:48

Jeśli chodzi o JB na sofcie 3.1.3 to jest on możliwy: [3.1.3/3.2] Spirit - Jailbreak dla 2G 3G 3GS iPad iPod

Co do wyboru pomiędzy 3G a 3GS to też na Twoim miejscu bym się nie wahał i brał 3GS, ale co do pojemności to jednak wszystko zależy od Ciebie - wiesz ile chcesz zgrać na iPhone zdjęć i muzyki, więc jesteś w stanie określić, czy 16GB Ci wystarczy. Ja posiadam 3GS 16GB i wystarcza mi w zupełności.
Co do aparatu to Lita ma oczywiście rację, ale trzeba przyznać, że jak na 3.2mpx to i tak robi znakomite zdjęcia.
Jeśli chodzi o baterię to także uważam, że będziesz ładować iPka codziennie, bo to nieuniknione - przynajmniej na początku :)
Ogólnie polecam użyć wyszukiwarki w celu uzyskania odpowiedzi, bo pojawiały się już takie tematy, więc nie będzie z tym problemu ;)
Piszemy poprawną polszczyzną, używamy znaków interpunkcyjnych !
Nie pomagam na PW.
iFOOK

iOS: 4.2.1

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do iPhone, iPod