Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Brak sieci Iphone 5s R-sim 10+ sprint Us

Usuwanie, omijanie simlocka, problemy z simlockami we wszystkich generacjach iPhone'ów.

Postprzez tomi1245 N, 27 lis 2016, 14:04:33

Witam. Po zainstalowaniu karty r-sim 10+ do iphone 5s w sieci Us sprint ios 10.1.1
Wybrałem z menu tryb TMSI mode M1. Simloc został ominięty, ale telefon nie ma zasięgu sieci. Po wyłączeniu i ponownym włączeniu telefon na około 30 sek łapie zasięg Play i następuje ponowny Brak sieci. Kontaktowałem się z Gevey w portugalii, bo od nich bezpośrednio kupowałem. Pan z obsługi odpisał żeby zainstalować zmianę APN z www.unlockit, a jak to nie pomoże to niestety problemem jest karta sim 128kb. R-sim 10+ jest kompatybilny z sim 64 kb.

Czy może miał ktoś taką sytuację i sobie z nią poradził ?
Czy jest możliwość wymiany karty sim u operatora na usim 64kb ?
tomi1245

Mój: iPhone 3G
iOS: 10,1,1
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Unlock-Simlock