Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Brak dzwięku

Problemy z urządzeniami z iPhone OS 2.x.x

Postprzez iphon 2g michał So, 25 lut 2012, 22:33:37

Mam taki problem kupiłem iphone 2g. był problem z softem, wgrałem nowy soft, odblokowałem i aktywowałem iphone. i wszystko działa tylko nie mam dźwięku sms muzyki klawiatury. rozmowy muszę też prowadzić na głośno mówiącym. w ustawieniach gdy chce wybrać dźwięk dzwonka to słychać dźwięki ale jak już chce posłuchać muzyki lub dostane sms to dźwięku nie ma. PROSZĘ O POMOC
iphon 2g michał

Mój: iPhone
iOS: 3.1.3
Jailbreak: Tak

Postprzez moric6666ziemia Pn, 19 mar 2012, 17:54:54

Dołączę sie do tematu U mnie nie działa odtwarzacz muzyki Jak wsadzę słuchawki jest ok Ale dzwięki dzwonków normalnie słychać Czyli rozumiem głośniki są całe I druga sprawa nie słyszę nic w słuchawce Może to jest połączone nie wiem Proszę o poradę
moric6666ziemia

Mój: iPhone
iOS: 3.1.2
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPhone OS 2.x.x