Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Bluetooth - iphone nie widzi innych a inni nie widzą jego

Problemy z urządzeniami z firmware z zakresu iPhone OS 1.0.0 - 1.1.4

Postprzez BALTHAZAR Wt, 13 lis 2007, 04:34:45

Powłączeniu Bluetootha telefon nie znajduje innych urządzeń, które też mają aktywny Bluetooth, a inne urządzenia nie widzą też włączonego Bluetootha w iphonie? Co mam ustawić lub zmienić? Karta jest w Orange.
BALTHAZAR

Postprzez emco Wt, 13 lis 2007, 13:34:27

przede wszystkim sprawdź czy masz włączonego Bluetootha w iPhone :]

jeśli jest włączony i włączony jest także bloot w drugim telefonie i nie chce nadal wykrywać to sprawdź czy bloot jest włączony w trybie widzialnym dla innych czy w trybie "ja widzę innych a inni nie widzą mnie"

jeśli oba urządzenia będą miały w ten sposób włączonego bloota to nie będą się widziec nawzajem i może stąd problem
emco

Postprzez Wojtas Cz, 10 sty 2008, 00:34:06

ja tez mam ten problem. tylko ze iphone nie widzi zadnych urzadzen (a ustawione mam zeby byly widoczne) a np telefon mi go znajduje ale nie moge powiazac ani nic z tych rzeczy;/
Wojtas

Postprzez magun So, 12 sty 2008, 02:44:56

Witajcie, miałem również ten problem, bloot nie był widoczny nawet w mac book pro, ale cierpliwość wynagrodziła mnie w końcu i po kilkukrotnym uruchomianiu na przemian i w jednym czasie obu urządzeń udało mi się połączyć zarówno słuchawkę w bloocie jaki i maca jaki i zestaw głośnomówiący w aucie firmy nokia. Jedyny problem którego do tej pory nie rozwiązałem to echo które słyszą moi rozmówcy kiedy używam nokia ck7 coś tam, tj. zestaw głośny w aucie. Jak ktoś będzie miał jakieś propozycję rozwiązania tego problemu chętnie skorzystam. Pozdrawiam
magun

Postprzez gruby Pt, 18 sty 2008, 10:17:45

Zdaje się, że Bluetooth w iPhonie może łączyć się tylko ze "słuchawkami Bluetooth" i z "głośnomówiącym zestawem samochodowym". Zatem nie jest chyba możliwe połączenie iPhone przez Bluetooth z komputerem, drukarką etc.
gruby

Postprzez Aga So, 26 sty 2008, 00:55:58

Cześć. Mam też ten problem iphon nie widzi mojego kompa - komputer widzi go ale nie potrafi się z nim połączyć. Myślałam że to przez Viste bo często kopie się z nowymi rzeczami ale widze że jest ten problem u wszystkich :( pozdrawiam
Aga

Postprzez maksst Śr, 6 lut 2008, 18:38:52

Bluetooth został zrobiony tylko dla bezprzewodowego zestawu słuchawkowego ( ok 500zł ).
Obrazek
www.maksst.deviantart.com <--- moja twórczość :)
maksst

Mój: iPhone
iOS: 3.0.1
Jailbreak: Tak

Postprzez waler So, 7 cze 2008, 11:15:53

JEJ LUDZIE!! Bluetootch w iphonie służy (jak narazie) tylko do komunikacji między słuchaweczką dedykowaną do iphona. :lol: Nie ma żadnego programu lub sposobu by przesłać dane pomiędzy dwoma telefonami.....
pozdro
waler

Postprzez maksst N, 8 cze 2008, 15:28:56

Właśnie kupiłem sobie taki zestaw firmy Hama dużo taniej niż oferuje firma Apple i działa :D
Obrazek
www.maksst.deviantart.com <--- moja twórczość :)
maksst

Mój: iPhone
iOS: 3.0.1

Postprzez snop19 Pn, 6 gru 2010, 12:17:02

Mam Iphona 4,i wkurza mnie że tak bajerancki telefon nie ma bluetootha.Mam soft 4.1,czy jest ktoś kto ma.?
snop19

Mój: iPhone 4
iOS: 4.1

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Następna strona

Powrót do iPhone OS 1.x