Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Błąd 1015 1600 itp

Problemy z urządzeniami z iPhone OS 3.x.x

Postprzez synsytium Pt, 29 mar 2013, 11:26:16

Witam mam problem i proszę o pomoc w rozwiązaniu go. Mam iphone 3g był standardowy soft 3.0 po pierwszym podłączeniu go do itunsa aktualizował mi go do softu 4.2.1. Po poczytaniu paru rzeczy w necie wyszło na to że soft 3.1.3 jest najstabilniejszy to go przez itunsa wgrałem. Następnie wgrałem whited00r żeby poszezyć funkcjonalność tel. Wszystko hulało pięknie aż do momentu w którym postanowiłem wgrać pewną aplikacje która jest na soft 4.2.1. Znów itunes poszedł w ruch i zaczęły się schody a mianowicie błąd 1015. No to google i jazda. Znazazłem że trzeba snowbreezem zrobić soft i wgrać przez itunsa (nie działa nadal błąd 1015 lub 1600..). W którejś z wersji snowbreezera wyskakuje problem z oczekiwaniem na iBBs czy jakoś tak. Próbowałem też redsn0w paru wersji i jedna chodzi a inna problem z komunikacją usb. Pogrzebałem jeszcze w google i znalazłem i REB i ku mojemu zaskoczeniu znów lipa tel się uruchamia ponownie i nadal kabelek z podłączeniem do itunsa. Znalazłem jeszcze recoveryfix i ku mojemu jeszcze większemu zaskoczeniu jest komunikat że nie ma zgodności z pois0n. Generalnie rzecz biorąc mam ochotę rzucić tym tel już o ścianę ale że chce go doprowadzić do użytku chociaż to może ktoś by pomógł naprawić tego iphona?
synsytium

Mój: iPhone 3G
iOS: 4.2.1
Jailbreak: Nie

Postprzez Matisek123 Pt, 29 mar 2013, 13:23:06

Zwykle działa(kilka sposobów, może pomoże):
1. Odtwórz iPhone w trybie DFU
2. Wyszukaj na forum rozwiązania, gdy ktoś miał podobne błędy przy odtwarzaniu.
3. Użyj programu iREB
4. Użyj programu Tiny Umbrella
5. Poszukaj rozwiązania w internecie
Chętnie pomagam na PW
Matisek123

Mój: iPhone 6S
iOS: 9.3b1
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPhone OS 3.x.x