Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

[Program] BiteSMS

Szczegółowe, ze screenami, ustawieniami itp. opisy aplikacji z Cydii (ogólnie po JB)

Postprzez FiTzu Śr, 4 kwi 2012, 11:45:57

kusiek napisał(a):czyli nie wydałem na darmo kasy:)

Na pewno nie. Jest to jedyna aplikacja, której nieprzerwanie używam od kiedy zacząłem przygodę z iOS, więc za sam brak reklam bardzo chętnie zapłaciłem.
Nie pomagam na PW. Do zadawania pytań służy forum.
Chcesz wygrać aplikację? Sprawdź aktywne konkursy -> Konkursy myiPhone
.Bombing.For.Peace.Is.Like.Fucking.For.Virginity.
FiTzu

Mój: iPhone 6
iOS: 9.3
Jailbreak: Nie
Game Center: iFiTzu

Postprzez tomczii Śr, 4 kwi 2012, 12:43:48

ja w sumie miałem bitesms wcześniej tak używałem nie używałem wkurzały mnie te reklamy odinstalowałem ,zainstalowałem i teraz już zostaje po wykupieniu pełnej licencji :D! ta app jest zajebista :D w skrzynce ponad 3 tyś wiadomości :o!
 Telefon: iPhone 7 Plus 128GB Black ,
 Komputer: MacBook Air 13 2014,
Ipad: Pro 12.9 Silver
tomczii

Mój: iPhone 7 Plus
iOS: 10.1
Game Center: tomczii

Postprzez edward Śr, 4 kwi 2012, 17:14:34

Dość spora aktualizacja biteSMS do wersji 6.2

These are the recent changes to the biteSMS application:
Version 6.2
4 April 2012
FINALLY! Added Camera and Photo icon (via biteSMS pop-up menu) so you can easily send photo's in Quick Compose and Quick Reply.
Added an 'Opt Out' of a conversation feature. Ideal for spam or group messages or even keeping a 'quiet' conversation. Long holding on a conversation toggles notification alerts on or off.
Added a 'Copy to Clipboard' feature. Ever wanted to copy an entire conversation and then for example email a copy of it. It's easy now using biteSMS, go into any conversation (tap the status bar to go to top of convo) then tap [Copy to Clipboard].
Tapping the biteSMS status bar icon now launches Quick Reply if there's just one pending message (otherwise slides open the Notification Center).
Added Orientation Lock for Quick Compose and Quick Reply. See biteSMS > Settings > More Stuff.
Added ability to specify a group message contact pic. See biteSMS > Settings > More Stuff > Contact Pics.
Much better integration with Siri for iPhone 4S devices.
Now compliant with iOS 5.1.
Added some simple theme support. There is a file you can create and edit to specify the color of the QR and QC text fields. Only create the file and add details for fields you want to change.

The file is /Applications/biteSMS.app/QR-theme.plist (this file is not there as we don’t want to overwrite it for each release).
You need to create it for your own purposes. However there is a QR-theme.example for reference purposes).
Bunch of bug fixes and performance improvements.
HOT NEWS: For the month of April we are offering a 40% discount on biteSMS licenses! So please consider supporting us. See biteSMS > Settings > Buy License
Note: For iOS 4 users, in effect you are installing Release 5.5 of biteSMS and don't get any new features.
Note: For iOS 3 users, in effect you are installing Release 4.8 of biteSMS and don't get any new features.
iPhone 7 Rose Gold-32giga iOS 10.0.2
edward

Mój: iPhone 7
iOS: 10.0.2
Game Center: szwarc

Postprzez bialy_vip Cz, 5 kwi 2012, 07:51:53

a jakies repo do z wersja 6.2 cracked?
Phone: iPhone 5 32GB | iOS 6.0.2 Jailbreak
Phone: iPhone 4s 32GB | iOS 5.1.1 Jailbreak
Tablet: iPad 2 16GB | iOS 6.1.2 Jailbreak
bialy_vip

Mój: iPhone 5
iOS: 6.0.2
Jailbreak: Tak

Postprzez iAdmin Cz, 5 kwi 2012, 07:54:37

Kod: Zaznacz cały
http://www.policja.pl

kartka za łamanie regulaminu forum.
BiteSMS w 100% pełni funkcjonalne jest za darmo, jeśli nie chcesz płacić pozwól wyświetlać reklamy autorów aplikacji.
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Postprzez eskai Pn, 30 kwi 2012, 23:46:31

witam, posiadam bite 6,2 z opcją reklam i mam kilka spostrzeżeń i pytań

1) przychodzi do mnie SMS, pokazuje się okienko z treścią i z fotką.

przyciskam HOME żeby wyłączyć tel ale po włączeniu ekranu nie ma podglądu wiadomości, nawet na ekranie ikonki, żeby przesunąc i odpowiedzieć.

jak to ustawić?

2) gdzie mogę ustawić raport doręczeń tzn żeby pokazywało mi że wiadomość jest odczytana/odebrana jak w imessage?

3) jeśli jakiś cudem da się ustawić, żeby na ekranie pojawiła się ikonka do przesuwania, to co zrobić by po przesunięciu nie włączało się np całe bitesms, tylko okienko szybkiej odpowiedzi ? pytanie czysto teoretyczne, bo chbya tak się nei da zrobić.

dzięki za odpowiedzi

pozdrawiam
iPhone 6s PLUS 64gb Silver
eskai

Mój: iPhone 5
iOS: 6.1

Postprzez FiTzu Wt, 1 maja 2012, 10:50:28

2) gdzie mogę ustawić raport doręczeń tzn żeby pokazywało mi że wiadomość jest odczytana/odebrana jak w imessage?
a raporty juz działają? Jeśli tak to poszukać ich w Cydii. Zainstaluj i wlacz w biteSMS.
3) jeśli jakiś cudem da się ustawić, żeby na ekranie pojawiła się ikonka do przesuwania, to co zrobić by po przesunięciu nie włączało się np całe bitesms, tylko okienko szybkiej odpowiedzi ? pytanie czysto teoretyczne, bo chbya tak się nei da zrobić.

Wszystko jest w ustawieniach biteSMS.
Nie pomagam na PW. Do zadawania pytań służy forum.
Chcesz wygrać aplikację? Sprawdź aktywne konkursy -> Konkursy myiPhone
.Bombing.For.Peace.Is.Like.Fucking.For.Virginity.
FiTzu

Mój: iPhone 6
iOS: 9.3
Game Center: iFiTzu

Postprzez iMoCks Wt, 1 maja 2012, 11:09:10

FiTzu napisał(a):a raporty juz działają?

W iP 4 działają na każdym sofcie. :)
Ostatnio edytowano Wt, 1 maja 2012, 11:09:43 przez iMoCks, łącznie edytowano 1 raz
iMoCks

Postprzez edward Wt, 1 maja 2012, 14:45:49

W iP 3GS też działają bez problemu. Sam mam IOS 5.1 i działają raporty.
iPhone 7 Rose Gold-32giga iOS 10.0.2
edward

Mój: iPhone 7
iOS: 10.0.2
Game Center: szwarc

Postprzez iMoCks Wt, 1 maja 2012, 16:09:36

No chyba, że chodzi o opcję raportów w BiteSMS, to nie wiem, bo go nie używam. Domyślna aplikacja dla mnie jest w zupełności wystarczająca a jak przesiadłem się kiedyś na BiteSMS, to stwierdziłem, i to tylko i wyłącznie moje zdanie - nie rzucać sie o to fanatycy BiteSMS, że program jest totalnie beznadziejny i jak na aplikację tylko do sms'ów za bardzo rozbudowany.
iMoCks

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Recenzje App z Cydii