Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Będzie iPhone 4 rev.2 ?

Newsy ze świata Apple, iOS, iPhone, iPad bez OS X i komputerów Mac

Postprzez iAdmin Wt, 31 sie 2010, 20:38:28

Plotki głoszą, że na jutrzejszej konferencji oprócz "oczywistych oczywistości" czyli nowych iPodów Apple poinformuje o wprowadzeniu zmian sprzętowych w iPhonie 4.

Obrazek

Sprawa dotyczy antennagate czyli domniemanych problemów ze zwarciem anteny na łączeniu w lewym dolnym rogu obudowy.
iPhone 4 rev.2 miałby być sprzętowo pozbawiony tych przypadłości a jego dostawy miałyby się rozpocząć z końcem września.

Na taki ruch ze strony Apple wskazuje ważność programu darmowych futerałów do iPhone'a 4, które każdy kupujący ten telefon do 30 września br. może zamówić bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

iPhone'y 4 kupione od 1 października już nie będą uprawniały do darmowego futerału co pozwala sądzić, że rzeczywiście wprowadzone zostaną wyżej opisane zmiany.

Przekonamy się o tym jutro bądź w najbliższych tygodniach.
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Postprzez luk4sz Wt, 31 sie 2010, 20:39:58

No i jest jeszcze aparat robiący złe zdjęcia przy sztucznym świetle. Chyba że zostanie to naprawione programowo.
luk4sz

Postprzez iAdmin Wt, 31 sie 2010, 20:41:20

To akurat da się wyeliminować programowo więc prędzej czy później w którymś sofcie pojawi się łatka.
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Postprzez kosa666 Wt, 31 sie 2010, 20:56:44

iAdmin napisał(a):Plotki głoszą, że na jutrzejszej konferencji oprócz "oczywistych oczywistości" czyli nowych iPodów Apple poinformuje o wprowadzeniu zmian sprzętowych w iPhonie 4.

Sprawa dotyczy antennagate czyli domniemanych problemów ze zwarciem anteny na łączeniu w lewym dolnym rogu obudowy.
iPhone 4 rev.2 miałby być sprzętowo pozbawiony tych przypadłości a jego dostawy miałyby się rozpocząć z końcem września.

Wiele w tym racji, lecz trzeba pamietać o tych tysiącach "nieszczęsników" którzy nabyli iP4 i nagle ich sprzęt straci połowe na wartości (bo przecież operatorzy nową wersję będa oferowali w tej samej cenie, a przy odpsrzedaży niekt nie bedzie ich chiał odkupić)...

Pozdro
kosa666

Mój: iPhone 4
iOS: 4.3.1
Jailbreak: Nie
Game Center: kosa666

Postprzez luk4sz Wt, 31 sie 2010, 21:01:05

Fakt ale opakowanie na telefon za darmo od apple całkowicie eliminuje ten problem. Nie mam nic przeciwko temu aby w przyszłości nabyć telefon z wadą anteny kilkaset złoty taniej :)
luk4sz

Postprzez Nosek Wt, 31 sie 2010, 21:03:59

luk4sz napisał(a):Nie mam nic przeciwko temu aby w przyszłości nabyć telefon z wadą anteny kilkaset złoty taniej :)

Dokładnie, a do tego mam pewność że apple nie wprowadziło żadnego nowego zabezpieczenia (coś a'la nowy iBoot w 3GS'ie). Bo jeśli będzie tak jak w przypadku nowego iBoot'a w 3GS... to ceny tych starszych będą wyższe =]
Cytat miesiąca:
Spoiler:

Piwo dla zwycięzcy! =]
Nosek

iOS: 10.3.3
Game Center: Nwerty

Postprzez Right Guard Wt, 31 sie 2010, 21:09:07

A niby jak będziesz kupował to CI powie że masz wadę antenową?? bo ja akurat tak nie uważam wszytsko śmiga idealnie:)
Iphone 3G 8gb
Iphone 3g 16 gb
Iphone 3GS 32 GB WHite

IPHONE 3GS 32GB BLACK

Iphone 4 NOW:)!!!!!
Right Guard

iOS: 4.3

Postprzez Nosek Wt, 31 sie 2010, 21:10:41

Po numerze seryjnym można dojść kiedy telefon opuścił fabrykę.
Cytat miesiąca:
Spoiler:

Piwo dla zwycięzcy! =]
Nosek

iOS: 10.3.3
Game Center: Nwerty

Postprzez Right Guard Wt, 31 sie 2010, 21:16:40

jak sprzedaje nie podaje imeia.. jak zawsze wydziwiaja...
Iphone 3G 8gb
Iphone 3g 16 gb
Iphone 3GS 32 GB WHite

IPHONE 3GS 32GB BLACK

Iphone 4 NOW:)!!!!!
Right Guard

iOS: 4.3

Postprzez luk4sz Wt, 31 sie 2010, 21:18:23

a po co IMIEI ? rozróżniasz numer seryjny od IMEI ? numer seryjny jest na obudowie telefonu...
luk4sz

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Następna strona

Powrót do iOS, iPhone, iPad, Apple News