Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

[Finanse] Bankomaty

Szczegółowe recenzje, ze screenami opisy innych (poza grami) aplikacji z AppStore

Postprzez Gapinder Śr, 23 gru 2009, 18:05:02

Niestety, misiekmw, jeszcze dużo pracy przed Tobą... Nie wiem, jak u innych użytkowników, ale u mnie program nie pamięta ostatniego wyszukiwania, zresztą wyszukiwanie działa, delikatnie mówiąc, niespecjalnie :( . Np. jak już znajdę miasto to chciałbym móc w tym momencie wybrać bankomat interesującego mnie banku, a tu kicha, nie ma takiej możliwości :bezradny: . Rozwiązanie, które zastosowano w tym programie (wybór banku przed wyborem miasta) to kiepskie rozwiązanie. Nie przytoczę tu przez grzeczność ostatniego zdania z mojej opinii na AppStore.
Nie jestem stary i gruby, po prostu urodziłem się wcześniej od innych i jestem barczysty... w pasie... ;-)
Gapinder

Mój: iPhone 4
iOS: 6.1.2
Jailbreak: Tak

Postprzez Iskand N, 7 lut 2010, 21:43:57

Hmpf skusiłem się ^^ Aplikacja wygląda na porządną i dopracowaną + zachęciły mnie screeny. Często potrzebuje gotówki z karty, a nie mam zielonego pojęcia gdzie znajde bankomat.
Iskand

Mój: iPhone 3GS
iOS: 3.1.2
Jailbreak: Nie

Postprzez Artur2210 Wt, 16 lut 2010, 22:28:47

nie zbyt dokładny ten program
Artur2210

Mój: iPhone 6
iOS: 10.3.3
Jailbreak: Nie
Game Center: Artur2210

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Poprzednia strona

Powrót do Recenzje App z AppStore