Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

[Muzyka]Albums - Tactile Music Controller - CDs with Physics

Szczegółowe recenzje, ze screenami opisy innych (poza grami) aplikacji z AppStore

Postprzez FiTzu Śr, 5 maja 2010, 18:38:10

Obrazek
Albums - Tactile Music Controller - CDs with Physics

Kategoria: Muzyka
Wersja: 1.1.3
Cena: 2,39 €
Rozmiar: 8,4 MB
Wymagania: iPhone, iPod Touch lub iPad firmware 3.1 lub nowsze
Link bezpośredni do AppStore: klik

Screeny:
Spoiler:

Opis aplikacji:
Albums to doskonała aplikacja autorstwa Johnnie'go Walker'a (nie, nie tego od whiskey).
Albums pozwala nam na wyrzucenie na biurko naszych ulubionych płyt. Za pomocą guziczka lupy dodajemy albumy na biurko. Następnie rozrzucamy je po nim, żeby wyglądały jak najbardziej chaotycznie. Jeśli chcemy się pozbyć jakiegoś albumu z biurka, to po prostu szybkim ruchem wyrzucamy ten album poza obręb naszego wirtualnego biurka.

No dobrze, ale co dalej? Otóż Albums to aplikacja, która z powodzeniem zastępuje wbudowanego iPod'a i jest dużo przyjemniejsza dla oka. Co więcej korzysta ona z iPod'a, więc można nią sterować za pomocą pilota dołączonego do iPhone'a, a po wyjściu z aplikacji muzyka wciąż będzie grała.

Ale to nie wszystko. Jest jeszcze jedna opcja, która zachwyci w szczególności użytkowników Last.fm - mianowicie scrobbling, który aplikacja wspiera po uprzednim włączeniu go w Ustawienia->Albums->Enable Scrobbling i podaniu swoich danych z Last.fm.

Aplikacja Albums występuje w wersji zarówno dla iPhone/iPodTouch jak i w wersji na iPad'a. Wersja dla iPad'a ma trochę większy stół :D

Jak obsługiwać tę aplikację?
- Po stuknięciu w ikonkę "lupy" wybieramy które z albumów znajdą się na biurku.
- Poprzez stuknięcie w okładkę albumu raz powiększamy okładkę, stuknięcie drugi raz wyświetla listę utworów, a stuknięcie na któryś z utworów odtwarza go.
- Poprzez podwójne stuknięcie na album z biurka odtwarzamy cały album.
- Jeśli skończyliśmy przesłuchiwanie wybranego albumu, po prostu przesuwamy go poza obręb biurka.
- Stuknięcie w "x" oddala widok stołu.

Ocena
Jeśli brać pod uwagę to w jakim celu aplikację stworzono, to oceniam ją na 10/10. Ponieważ wszystkie funkcje opisane w opisie aplikacji w iTunes działają tak jak założył autor.

Jeśli brać pod uwagę moje osobiste doznania, to wydaje mi się, że dla niektórych aplikacja może się wydawać ciut "przydrogawa" w stosunku do funkcji jakie oferuje (choć nie odbiega ceną od innych aplikacji oferujących scrobbling), brakuje mi też opcji losowego odtwarzania utworów czy to z albumu, czy z albumów wrzuconych na stół, więc ocenię aplikację na 8,5/10.

----------------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA! Konkurs!
Do wygrania 3 kody promocyjne -> [Muzyka] Albums... + Konkurs
Nie pomagam na PW. Do zadawania pytań służy forum.
Chcesz wygrać aplikację? Sprawdź aktywne konkursy -> Konkursy myiPhone
.Bombing.For.Peace.Is.Like.Fucking.For.Virginity.
FiTzu

Mój: iPhone 6
iOS: 9.3
Jailbreak: Nie
Game Center: iFiTzu

Postprzez Nosek Śr, 5 maja 2010, 18:56:17

Mam to, aplikacja powinna być za darmo, nie warto na to wydawać pieniędzy. Jedyne do czego tak naprawdę się nadaje to do lansu =]7
Cytat miesiąca:
Spoiler:

Piwo dla zwycięzcy! =]
Nosek

Mój: iPhone 5S
iOS: 10.3.3
Jailbreak: Nie
Game Center: Nwerty

Postprzez reader Wt, 11 maja 2010, 15:15:08

wygląda fajnie ale cena...
reader

Mój: iPhone 3G
iOS: 3.1.3
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Recenzje App z AppStore