Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

[Sterowanie komputerem] Air Mouse Pro

Szczegółowe recenzje, ze screenami opisy innych (poza grami) aplikacji z AppStore

Postprzez makshel1 N, 22 mar 2009, 14:42:05

Air Mouse PRO

Kategoria: Utilities
Wersja: 1.5.1
Cena: 4,99 € Pełna wersja
Rozmiar: 0,7 MB
Wymagania: iPhone lub iPod Touch firmware minimalnie w wersji 2.1
Link bezośredni do AppStore: klik

Screeny:
Obrazek

Opis aplikacji:

Air Mouse natychmiast przekształca urządzeniu iPhone lub iPod touch w Pilot do komputera! Usiądź wygodnie i serfuj po internecie, przeglądaj bibliotekę zdjęć lub steruj odtwarzaczem muzyki z twojej wygodnej sofy. Air Mouse wykorzystuje akcelerometer który przekazuje ruchy twojej ręki wprost na monitor . Może również funkcjonować jako trackpad, umożliwiając kontrolę komputera za pomocą jednego palca. Air Mouse jest istotną częścią każdego Home Theater PC . Air Mouse wykorzystuje innowacyjne zastosowania systemu notyfikacji iPhone dzięki którym na wyświetlaczu iP pojawia się skróty do programów jakie są aktualnie otwarte na komputerze, co umożliwia pełne sterowanie. Air Mouse dostarcza na jednym ekranie kontroli sterowanie wszystkimi multimediami i aplikacjami internetowymi. Jednym słowem program wart swojej ceny. Teraz troszkę o połączeniu: pierwszy - za pomocą kabla(niema to sensu), natomiast drugi - wykorzystanie Wifi. Dzięki programowi który jest dołączony do zestawu (trzeba pobrać ze strony producenta klik), cała konfiguracja ogranicza się do instalacji programu.
iPhone 3G||iPod nano 3G||Xbox 360||Xbox classic|| Psp classic|| Kur.. ale Mac'a nadal brakuje <lol>:P
makshel1

Mój: iPhone 3G
iOS: 3.0
Jailbreak: Tak

Postprzez Lita Wt, 4 sie 2009, 14:44:48

Zakupiłam sobie dzisiaj Air Mouse Pro i powiem tak: nie jest to trakie proste :buahaha: ... chodzi mi o sterowanie ;) Trzeba troche poćwiczyć zanim kursor myszy bedzie lądował tam gdzie chcemy ;) Ale poza tym - rewelacja - naprawdę przydatna aplikacja.

Jedna rzecz - zrobiłam przy jej pomocy coś dziwnego, nie udało mi się zrobić screena. Miałam otwarte dwa okna safari i gdy chciałam przesunąć stronę scrollem zrobiło mi się coś co wiem że chyba jest na MAC (a ja takowego nie posiadam niestety :( ) a mianowicie wszystkie okna się jakby przesunęły wgłąb ekranu i mogłam scrollem przesuwać sie miedzy oknami - fajne bardzo, niestety nie udało mi sie tego osiagnąc po raz drugi...

EDIT --> Już wiem!!! Dwukrotne kliknięcie na scrolla wywołuje na pulpicie taki oto widok:
Obrazek
naprawdę naprawdę razem, na pewno po prostu oddzielnie ... w ogóle, wziąć, ączać i wyłączać.
_________
 Telefon: iPhone XS Max 64GB,
 Komputer: MacBook Pro 13" 2017 TB,
 Tablet: iPad Pro 9,7 Cell
Apple Watch 4
Apple TV4K
Apple TV3
Lita

Mój: iPhone 6
iOS: 10.2.1ß
Jailbreak: Nie
Game Center: Lita13

Postprzez max541 Wt, 4 sie 2009, 17:11:59

Lita, można też coś takiego zrobić w Windows Vista, a mianowicie: klikasz jednocześnie "Alt+Tab" albo "Windows+Tab" - nie pamiętam, potem napiszę dokładniej. Teraz piszę z PC-ta na którym mam XP więc nie jestem pewien.
"Może bym się zaśmiał, gdybym tylko pamiętał, jak się to robi..."
"I might have laughed, if I had remembered how."
iPhone 3G 8 GB
max541

iOS: 4.2.1

Postprzez Lita Wt, 4 sie 2009, 18:22:03

faktycznie można. Jest jedno ale - nie masz w Viście nad tym specjalnej kontroli i taki efekt masz tylko jak trzymasz oba przyciski - wtedy masz taki sposób przeskakiwania między oknami, tyle że szybko i bez kontroli specjalnej. Jednak dzięki AirMouse masz nad tym kontrolę - możesz przewijać , zatrzymać itd...
naprawdę naprawdę razem, na pewno po prostu oddzielnie ... w ogóle, wziąć, ączać i wyłączać.
_________
Apple Watch 4
Apple TV4K
Apple TV3
Lita

Postprzez oldhunter Wt, 4 sie 2009, 19:13:12

Lita napisał(a):wtedy masz taki sposób przeskakiwania między oknami, tyle że szybko i bez kontroli specjalnej. Jednak dzięki AirMouse masz nad tym kontrolę - możesz przewijać , zatrzymać itd

Szybko i bez kontroli masz jak nie puścisz TAB. Naciśnij WINDOWS+TAB i puść TAB trzymając WINDOWS i wtedy masz kontrole :D
oldhunter

Mój: iPhone 4
iOS: 7.0.4

Postprzez Lita Wt, 4 sie 2009, 19:35:11

oooo dzięki :D superaśnie :D ... to mi sie podoba ...
sorki za mały OT ;) ale w sumie sprawa wyszła przy AirMouse ;)
_________
Apple Watch 4
Apple TV4K
Apple TV3
Lita

Postprzez zielony1951 Śr, 5 sie 2009, 21:47:59

"Dwukrotne kliknięcie na scrolla wywołuje na pulpicie taki oto widok:"

Lita a który to klawisz - scroll
Obrazek

" sens wysiłków ludzkich nie leży w osiąganiu ideałów ile w samym dążeniu do nich "
zielony1951

iOS: 4.0.1

Postprzez Artur2210 Śr, 9 gru 2009, 14:56:42

kółko ?? a taki widok jak u lity to windows + tab
Artur2210

iOS: 10.3.3
Game Center: Artur2210

Postprzez Lita Śr, 9 gru 2009, 16:28:52

jeny Artur2210, ale masz zapłon :roll: odpowiedź po pół roku - nieźle...
A scrol w AirMouse to akurat nie kółko... nie pamiętam już, chyba ten prostokąt po środku.... przestałam sie bawić AirMouse bo mało przydatne jednak toto... ale jako bajer jest ok ;)
_________
Apple Watch 4
Apple TV4K
Apple TV3
Lita

Postprzez Artur2210 N, 24 sty 2010, 17:25:44

Touch Mouse lepsze :)
Artur2210

iOS: 10.3.3
Game Center: Artur2210

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Następna strona

Powrót do Recenzje App z AppStore