Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

[Pogoda] AccuWeather

Szczegółowe recenzje, ze screenami opisy innych (poza grami) aplikacji z AppStore

Postprzez Mays Śr, 10 mar 2010, 18:15:15

Ja czytam opinie na itunsie przed kupnem lub pobraniem. Oprocz tego czytam tez w necie na forach. Uwazam ze to dobre zrudlo bo mozna se porownac opinie i watpie zeby chociasz 60% opiniujacych byla z mojego miasta.
Mays

Mój: iPhone 3GS
iOS: 3.1.3
Jailbreak: Nie

Postprzez luk4sz Śr, 10 mar 2010, 18:45:48

To dziwne bo sprawdzilem w iTunes i na 48 recenzji jedynie 3 sa negatywne.

Nie wiem jak ale mi dziala od roku juz i zawsze jest dobrze.
luk4sz

Postprzez Mays Śr, 10 mar 2010, 19:13:51

Ja uzywam brytyjskiego app store
Mays

Postprzez luk4sz Śr, 10 mar 2010, 19:16:20

To moze tam korzystaja z innego dostawcy danych niz w Polsce. Jezeli u Ciebie jest lepszy wybor programow to w sumie wiadomo ze lepiej korzystac z dokladniejszych programow.
luk4sz

Postprzez Mays Śr, 10 mar 2010, 19:43:32

Kraj mozesz se przestawic i zobacz ile ja tego mam, lacznie z filmami, podcast etc. Na polskim app store tez bylem i powiem ze bieda :-/
Mays

Postprzez jaafoo Pn, 15 mar 2010, 19:38:23

witam
używam accuweather od ładnych paru lat na laptopie a od kilku miesięcy również na iphonie. mają jedną z najwyższych sprawdzalności pogody z różnych portali o tej tematyce. aplikacji na iphonie troche brakuje prognozy godzinowej na najbliższe dni ale i tak sprawdzalność mają fantastyczną. natomiast pogoda preinstalowana na iphonie to dla mnie lipa ponieważ nie ma kodu yahoo mojej miejscowości. używam jeszcze dla porównania wheatherpro też jest niezła szczególnie fajna opcja na podgląd obrazu z satelity
jaafoo

Mój: iPhone 4
iOS: 5.1.1
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Poprzednia strona

Powrót do Recenzje App z AppStore