Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

97 testów słuchawek - przewodnik po rynku polskim

Testy i recenzje akcesoriów, gadżetów do iPhone'a i innych urządzeń Apple

Postprzez Stryjecki Wt, 20 lis 2012, 23:43:23

Nie wiem, czy to wypada i czy mogę polecić... Ale jeżeli nie tutaj, to gdzie?

Jestem wydawca miesiecznika "Hi-Fi i Muzyka" (byc może znacie).
Przed tygodniem wydalismy specjalna edycję, cos w rodzaju "biblioteki miesiecznika":

"Katalog testów słuchawek". Periodyk ma 80 stron i zamieścilismy w nim 97 testów słuchawek w cenach od 29 do 7500 zł. Dousznych, nausznych, studyjnych, audiofilskich, do iPoda i iPhone, Macbooka, słowem - do wszystkiego.
Oprócz testów jest także ranking i artykuły wyjasniające zagadnienia techniczne, troche porad praktycznych i historii.
Mam nadzieje, że po raz pierwszy udało sie stworzyc kompendium wiedzy, a także przewodnik po rynku.

Katalog testów jest dostepny zarówno w wersji drukowanej: w każdym Empiku, oraz tutaj: http://hfm.istore.pl/pl/katalog-testow-sluchawek-zima-2012-wiosna-2013.html

oraz w wesji elektronicznej: http://www.e-kiosk.pl/numer,27342,katalog_sluchawek

Mam nadzieje, że przyda się Wam to wydawnictwo i okaże sie pomocne w wyborze słuchawek. Staralismy się byc jak najbardziej obiektywni, a rozmiar naszej pracy chyba przekracza wszystkie dotychczasowe zestawienia.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników i administrację
Maciej Stryjecki
Stryjecki

Mój: iPhone 3G
iOS: 4.0
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Testy, Recenzje