Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

2.2.1 Brak podświetlenia

Problemy z urządzeniami z iPhone OS 2.x.x

Postprzez nikos Pt, 10 kwi 2009, 12:00:51

Witam. Wczoraj rano po odłączeniu ładowarki ekran w telefonie nic nie pokazywał. Po wyjęciu karty sim nastąpiło coś jakby restart i prawie wszystko wróciło do normy. Prawie... Niestety wysiadło podświetlenie. Wszystkie funkcje działają. Zauważyłem też, że bardzo szybko "zjada" baterię. Teraz mogę używać telefonu tylko wtedy kiedy ustawię go pod określonym kątem i w odpowiednim oświetleniu. Czym to może być spowodowane? Może można to jakoś załatwić nie oddając telefonu do naprawy? Może wcisnąłem coś podczas tego restartu? Telefon został kupiony u operatora komórkowego i jest na gwarancji. Jeżeli nic nie da się z tym zrobić to jeszcze dzisiaj pójdę z reklamacją. Pozdrawiam.
nikos

Mój: iPhone 3G
iOS: 2.2.1
Jailbreak: Nie

Postprzez FiFaa Pt, 10 kwi 2009, 12:48:03

Ustawienia -> Podświatlenie
Może się samo zmniejszyło :hmm:
Nie pisz do mnie na PW , 99% odpowiedzi jest już na forum ...
FiFaa

iOS: 3.0
Jailbreak: Tak

Postprzez nikos Pt, 10 kwi 2009, 16:12:08

Ale to nie jest zmniejszone podświetlenie tylko jego brak. Jasność jest ustawiona minimalnie i jest ciemno. Jasność jest ustawiona maksymalnie i też jest ciemno. Tak samo jest jak ustawię jasność automatyczną. Wiem, że już ktoś miał taki problem. Ale telefon nigdy nie upadł. Nigdy też nie został zalany. Nie miał nawet kontaktu z wodą. A w pełni naładowany telefon działa przez około 4 godziny. Później znowu trzeba ładować. Naprawdę nie wiem co się mogło stać. Robiłem już restart. Przywróciłem wszystkie ustawienia fabryczne... i nic.
nikos

iOS: 2.2.1

Postprzez rafek_11 Pt, 10 kwi 2009, 16:20:06

Jak restore nie pomogło to faktycznie może być to problem techniczny...chyba pozostał ci jedynie serwis...
Może jeszcze sprubuj wymazać zawartość iPhone USTAWIENIA>OGÓLNE>WYZERUJ>WYMAŻ CAŁĄ ZAWARTOŚĆ I USTAWIENIA a po tem instalacja Firmware...Ale chyba to też nic nie da
Obrazek
rafek_11

Mój: iPhone
iOS: 3.1.2

Postprzez FiTzu Pt, 10 kwi 2009, 17:14:55

Może to po prostu awaria czujnika światła??
Nie pomagam na PW. Do zadawania pytań służy forum.
Chcesz wygrać aplikację? Sprawdź aktywne konkursy -> Konkursy myiPhone
.Bombing.For.Peace.Is.Like.Fucking.For.Virginity.
FiTzu

Mój: iPhone 6
iOS: 9.3
Game Center: iFiTzu

Postprzez svist Pt, 21 paź 2011, 09:17:33

Witam
dołącze sie do tematu - mam 3GSa i nie działa podświetlenie - wyświetlacz sprawny bo sprawdzany na innym iphonie, wgrany nowy soft i dalej nie ma podświetlenia. Macie jakieś pomysły??
svist

iOS: 4.1

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPhone OS 2.x.x